Вибрані розділи трудового права і основ підприємницької діяльності

Освітня програма: Соціальна педагогіка бак

Структурний підрозділ: Факультет психології

Назва дисципліни
Вибрані розділи трудового права і основ підприємницької діяльності
Код дисципліни
ОК 5.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПР 1; ПР 2; ПР 3; ПР 12; ПР 13; ПР 18; Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми"
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
- володіти знаннями, вміннями та навичками з дисциплін соціально-гуманітарного циклу, як-то: «Вступ до університетських студій» та ін. - знати основні категорії та поняття, пов’язані з життєдіяльністю людини і суспільства. - вміти виявляти, аналізувати навчальну та наукову інформацію, робити обґрунтовані висновки з питань професійної діяльності. - володіти елементарними навичками складання письмових документів, корегування їх змісту, систематизації матеріалів, необхідних для роботи, ефективної організації власної навчальної діяльності.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни - полягає у формуванні у студентів системи знань щодо теоретичних, економічних, правових та організаційних основ підприємницької діяльності, а також необхідних компетенцій і початкових практичних навичок, потрібних для організації ведення підприємницької діяльності та захисту власних трудових прав відповідно до вимог регуляторної політики держави та положень трудового законодавства.
Рекомендована та необхідна література
Трудове право України та зарубіжних країн. Академічний курс: підручник / М.І. Іншин, В.І. Щербина. Харків: Колегіум, 2017. 1112 с. Трудове право України: підручник / За заг. ред. М.І. Іншина, В.Л. Костюка, В.П. Мельника. Вид. 2-ге, перероб. і доп. К.: «МП «Леся»», 2016. 448 с. Правове регулювання організації праці: навчальний посібник / М.І. Іншин, А.М. Соцький, В.І. Щербина. Харків: Диса плюс, 2013. 448 DruckerPeter F. Management Challenges for the 21st Century / Peter F. Drucker. - NewYork: HarperBusiness, 2001. - 224 p. Підприємництво: навч. посб. /за заг. ред. д.е.н. проф. Г.І. Купалової. - К.: Компринт, 2020. - 410 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
лекція, семінарське заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання роботи студентів включає поточний контроль і семестровий контроль у формі заліку. Максимальна сума балів, яку може набрати студент під час навчання - 100 балів, які умовно розподіляються 50/50 між блоком «Вибрані розділи трудового права» та «Основи підприємницької діяльності». Студент отримує залік за результатами виконання навчальної роботи в семестрі (за результатами поточного контролю), якщо студент отримав мінімум 30 балів з кожного з цих блоків. Студент, який набрав під час семестру за обома навчальними блоками від 40 до 59 балів, складає залік за переліками питань, що надаються викладачами студентам на початку семестру. Студент за результатами заліку може отримати не більше 20 балів. Студент, який набрав під час семестру в сумі за обома навчальними блоками менше 40 балів, зобов’язаний підготувати індивідуальне завдання, за результатами оцінки якого викладачі приймають рішення про допуск студента до складання заліку.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра трудового права та права соціального забезпечення
Навчально-науковий інститут права