Спеціалізоване програмування автоматизованих систем

Освітня програма: Інженерія програмного забезпечення (Бакалавр)

Структурний підрозділ: Факультет інформаційних технологій

Назва дисципліни
Спеціалізоване програмування автоматизованих систем
Код дисципліни
ОК 33
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПР-6. Знати та вміти використовувати методи та засоби збору, формулювання та аналізу вимог до програмного забезпечення. ПР-12. Мотивовано обирати мови програмування для розв’язання завдань створення і супроводження програмного забезпечення. ПР-22. Аналізувати, оцінювати і вибирати інструментальні та обчислювальні засоби, технології, алгоритмічні і програмні рішення для розв’язання завдань інженерії програмного забезпечення. ПР-26. Знати та вміти застосовувати методи верифікації та валідації програмного забезпечення.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати теоретичні основи щодо основних основ алгоритмів і структур даних, об'єктно-орієнтованих конструювань програм, аналіз вимог до програмного забезпечення, архітектуру та проектування програмного забезпечення. 2. Вміти використовувати системний підхід до будуви програм різної складності. 3. Володіти елементарними навичками пошуку та обробки Інтернет-інформації та навичками роботи в групах
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна «Спеціалізоване програмування автоматизованих систем» спрямована на досягнення компетентностей щодо здатностей до абстрактного мислення, аналізу та синтезу, застосовування загально-наукових та фундаментальних знань, навичок використання інформаційних і комунікаційних технологій з метою пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел, застосовування фундаментальних і міждисциплінарних знань для успішного розв’язання завдань інженерії програмного забезпечення та знаходження методів й підходів до їх розв’язання.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Рівень досягнення всіх запланованих результатів навчання визначається за результатами захисту виконання практичних робіт та лабораторних завдань. Семестрове оцінювання студентів здійснюється впродовж семестру з усіх видів робіт. Загальний бал утворюється як сума балів напрацьованих студентом за різними видами робіт. Максимальна кількість балів, яку може отримати студент за роботу в семестрі не перевищує 100 балів. Форма підсумкового оцінювання – іспит. Іспит проводиться шляхом виставлення результуючої оцінки, що визначається як сума балів за всіма, успішно оціненими, результатами навчання. Для Для визначення рівня досягнення результатів навчання обов’язковим є виконання всіх лабораторних робіт (мінімальна оцінка - 25 бал, максимальна –49 балів), модульної контрольної роботи (мінімальна оцінка - 6 балів, максимум – 11 бали), іспит – 40 балів.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра програмних систем і технологій
Факультет інформаційних технологій