Навчальна геодезична практика

Освітня програма: Оцінка землі та нерухомого майна

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Навчальна геодезична практика
Код дисципліни
ОК 28
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
7
Результати навчання
- Доносити до фахівців і нефахівців інформацію, ідеї, проблеми, рішення, власний досвід та аргументацію. - Знати та застосовувати у професійній діяльності нормативноправові акти, нормативно-технічні документи, довідкові матеріали в сфері геодезії та землеустрою і суміжних галузей. - Виконувати обстеження і вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи при виконанні професійних завдань з геодезії та землеустрою. - Обирати і застосовувати інструменти, обладнання, устаткування та програмне забезпечення, які необхідні для дистанційних, наземних, польових і камеральних досліджень у сфері геодезії та землеустрою. - Організовувати та виконувати дистанційні, наземні, польові і камеральні роботи в сфері геодезії та землеустрою, оформляти результати робіт, готувати відповідні звіти. - Планувати і виконувати геодезичні, топографічні та кадастрові знімання, опрацьовувати отримані результати у геоінформаційних системах.
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування дисципліни «Геодезія»
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна розглядає теоретичні основи та практичні методи геодезії. Вивчення дисципліни передбачає опанування студентами теоретичного матеріалу на лекціях і лабораторних заняттях а також самостійної роботи з нормативною та навчальною літературою, практичне засвоєння основних проектних рішень та розрахунків. Навчальна геодезична практика є заключним етапом вивчення дисципліни «Геодезія». Дана практика проводиться після вивчення теоретичної частини курсу та виконання лабораторних робіт і є завершальним етапом вивчення курсу геодезії. Дана практика розширює, поглиблює та закріплює теоретичні знання; вчить самостійно виконувати топографічні та геодезичні роботи; привчає до режиму робочого дня в польових умовах, а також трудової дисципліни; розширює навички користування геодезичними інструментами та мірними приладами; допомагає засвоїти виробничі прийоми та навички.
Рекомендована та необхідна література
1. Бабій В.В., Данкевич А.Ф., Крячок С.Д. Геодезична практика. Методичні рекомендації до проведення геодезичної практики для студентів спеціальності 6.070900 «Землевпорядкування та кадастр». – Київ: НАУ, 2010. – 76 с. 2. Інструкція з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500. (ГКНТА – 2.04 - 02 - 98) Система менеджменту якості Програма Геодезичної навчальної практики 2-го курсу. СМЯ НАУ ПП 10.02.05-01-2016 3. Лісевич М.П., Перович Л.М . Геодезія ч.2 – навч. посібн., 2005. – 206 с. 4. Геодезія. Планові геодезичні мережі. Конспект лекцій. – Івано-Франківськ: ІФНТУНГ, 2010. Ільків Є.Ю Лісевич М.П.,131 с. 5. Геодезія, ч. II: Навчальний посібник / Перович Л. М., Лісевич М. П.. – Львів: «Новий світ – 2000», 2005. – 208 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Робота в польових умовах, камеральні роботи
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання під час практики: 1) Робота у польових умовах – 40 балів (рубіжна оцінка 24 бали) 2) Робота під час камеральних занять – 40 балів (рубіжна оцінка 24 бали) Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку (захист звіту) є обов’язковим: максимальна оцінка 20 балів (рубіжна оцінка 12 балів). Під час звіту студент виконує реалізацію проекту з використанням знань та вмінь з основ геодезії та навичок, отриманих під час проходження геодезичної практики. Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку є обов’язковим, при відмові від участі у даній формі оцінювання студент не отримає відповідні бали до підсумкової оцінки. Результати навчальної діяльності студентів оцінюються за 100 бальною шкалою.
Мова викладання
українська