Аналіз бізнес-процесів

Освітня програма: Освітньо-професійна програма «Економіка та економічна політика»

Структурний підрозділ: Економічний факультет

Назва дисципліни
Аналіз бізнес-процесів
Код дисципліни
ВК 2.2.1
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПРН 16. Вміти використовувати дані, надавати аргументацію, критично оцінювати логіку та формувати висновки з наукових та аналітичних текстів з економіки та економічної політики. ПРН 17. Виконувати міждисциплінарний аналіз соціально-економічних явищ і проблем в однієї або декількох професійних сферах з врахуванням ризиків та можливих соціально-економічних наслідків. ПРН 21. Вміти абстрактно мислити, застосовувати аналіз та синтез для виявлення ключових характеристик економічних систем різного рівня, а також особливостей поведінки їх суб’єктів. ПРН 22. Демонструвати гнучкість та адаптивність у нових ситуаціях, у роботі із новими об’єктами, та у невизначених умовах.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Навчальні дисципліни: Економічна теорія, Макроекономіка, Мікроекономіка, Вища математика для економістів, Статистика, Економіка підприємства, Маркетинг Попередні вимоги до опанування або вибору навчальної дисципліни: 1. Знати зміст основних економічних категорій 2. Вміти готувати презентації в РР 3. Володіти навичками здійснення обчислень з використанням електронних таблиць.
Зміст навчальної дисципліни
Програма навчальної дисципліни складається з двох змістових модулів: Модуль 1 «Організаційно-економічні аспекти організації бізнес-процесів на підприємстві» присвячений вивченню основних технологій моделювання бізнес-процесів в сучасних нотаціях, а також побудова матриці відповідальності бізнес-процесів підприємства Модуль 2 «Організація та документування основних бізнес-процесів на підприємстві» розглядає документацію та організацію і оптимізацію основних бізнес-процесів підприємства
Рекомендована та необхідна література
Лепейко Т. І. Реінжиніринг бізнес-процесів : навч. посібн. у схемах і таблицях / Т. І. Лепейко, А. В. Котлик. – Х. : Вид. ХНЕУ, 2009. – 80 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, семінари, самостійна робота, доповіді, участь в дискусіях, Case study, проектна робота, моделювання, виконання практичних вправ; обгрунтування та проектування, розрахунок і моделювання бізнес-процесу.
Методи та критерії оцінювання
Тести, підготовка та моделювання бізнес-процесу, контрольні роботи, залікова контрольна робота. Cеместрове оцінювання 100 балів максимум / 60 балів мінімум: 1. Участь у роботі семінарів (РН 1; 1.2; 3;4 (дискусії теоретичного характеру, кейс-стаді, виступи, участь в дидактичних іграх) – 30 балів /20 балів 2. Підготовка реферату (РН 1; 1.2; 3) - 5 балів / 3 бали 3. Виконання практичних вправ (РН 1; 1.2; 3;4) 10 балів / 5 балів 4. Розробка бізнес-процесів (РН 1; 1.2; 3;4) 10 балів / 6 балів 5. Контрольна робота (РН 1; 1.2; 3;4 (теми 1-9).- 15 балів / 8 бали
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Олена Володимирівна Піменова
Кафедра економіки підприємства
Економічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра економіки підприємства
Економічний факультет