Патологія репродуктивної системи

Освітня програма: БІОЛОГІЯ (бакалавр) ДЕННА

Структурний підрозділ: Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Назва дисципліни
Патологія репродуктивної системи
Код дисципліни
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПР04. Розуміти основні терміни, концепції, принципи, теорії і закони в галузі біологічних наук і на межі предметних галузей. ПР05. Використовувати знання і демонструвати дотримання положень біологічної етики, біологічної безпеки і біологічного захисту. ПР06. Застосовувати принципи систематики, методи виявлення та ідентифікації неклітинних форм життя, прокаріот і еукаріот. ПР07. Демонструвати знання про структурну організацію біологічних систем на молекулярному рівні організації. ПР08. Демонструвати знання фундаментальних біологічних процесів, будови та функцій живих організмів. ПР09. Демонструвати знання про спадковість і мінливість, молекулярні механізми збереження та реалізації генетичної інформації та значення в еволюційних процесах. ПР11. Аналізувати форми взаємовідносин між мікро- та макроороганізмами з визначенням основних напрямів цих процесів.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1.Успішне опанування навчальних дисциплін "Загальна цитологія", "Молекулярна біологія", "Загальна гістологія", "Біологія індивідуального розвитку", "Анатомія та фізіологія людини". 2.Вміння самостійно застосовувати знання з цитології, гістології, молекулярної біології, біохімії, анатомії та ін. дисциплін для рішення конкретних науково-практичних задач; працювати з науковою та науково-методичною літературою. 3.Володіння елементарними навичками системного аналізу
Зміст навчальної дисципліни
"Патологія репродуктивної системи" – це прикладна галузь біології, що має завданням визначення різних типів патологічних змін у функціонуванні репродуктивної системи на різних рівнях її системної організації.
Рекомендована та необхідна література
1. Дзержинський М.Е., Гарматіна С.М., Данілова О.В., Пазюк Л.М. Навчальний посібник до лабораторних занять з нормативного курсу «Загальна цитологія та гістологія» для студентів біологічного факультету.– К.: ВПЦ «Київський університет», 2002.– 288 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: 1. Модульна контрольна робота 1 – РН 1.1 – 2.5 (блок Розділу 1) – 20 балів/ 10 балів 2. Модульна контрольна робота 2 – РН 1.1 – 2.5 (блок Розділу 2) – 20 балів/ 10 балів 4. Підготовка презентації / доповіді РН 4.1 – 20 балів / 10 балів - підсумкове оцінювання: у формі іспиту
Мова викладання
Українська