Кваліфікаційна робота магістра

Освітня програма: Землеустрій та кадастр

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Кваліфікаційна робота магістра
Код дисципліни
ОК 10.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
7
Результати навчання
ПРН 4. Застосовувати методи і технології створення державних геодезичних мереж та спеціальних інженерно-геодезичних мереж, топографічних знімань місцевості, топографо-геодезичних вимірювань для вишукування, проектування, зведення і експлуатації інженерних споруд, громадських, промислових та сільськогосподарських комплексів з використанням сучасних наземних і аерокосмічних методів; ПРН 5. Використовувати методи збирання інформації в галузі геодезії і землеустрою, її систематизації і класифікації відповідно до поставленого проектного або виробничого завдання; ПРН 6. Використовувати геодезичне і фотограмметричне обладнання і технології, методи математичного оброблення геодезичних і фотограмметричних вимірювань; ПРН 7. Використовувати методи і технології землевпорядного проектування, територіального та господарського землеустрою, планування використання та охорони земель, кадастрових знімань та ведення державного земельного кадастру;
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування дисциплін, що викладаються на кафедрі геодезії та картографії (рівень бакалаврів).
Зміст навчальної дисципліни
Кваліфікаційна робота магістра є важливою частиною навчального процесу і самостійної дослідницької діяльності. Вона оцінюється екзаменаційною комісією за рівнем і якістю проведеного дослідження (з урахуванням відгуку наукового керівника), доповіді, відповідей на питання, вміння вести наукову дискусію під час захисту.
Рекомендована та необхідна література
1.Афанасьєв А. Основи наукових досліджень: Навч. посібник / Афанасьєв А. – Харківський національний економічний ун-т. – Х. : ХНЕУ, 2005. – 96 с. 2.Баскаков А. Я. Методология научного исследования: учеб. пособие / А. Я. Баскаков, Н. В. Туленков. – К.: МАУП, 2004. – 216 с. 3.ДСТУ ГОСТ 7.1:2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис: загальні вимоги та правила складання (ГОСТ 7.1–2003, IDT). – Видання офіційне. – К.: Держспоживстандарт України, 2007. – 124 с. – (Система стандартів з інформації, бібліотечної і видавничої справи). 4.Етичний кодекс університетської спільноти [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.univ.kiev.ua/pdfs/official/ethical-code/Ethical-code-of-the-university-community.pdf
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Захист кваліфікаційної роботи відбувається прилюдно на засіданні екзаменаційної комісії. Обов’язковою передумовою допуску до захисту магістерської роботи є апробація результатів дослідження та основних висновків на наукових конференціях або їх опублікування в наукових виданнях. Магістерська робота виконується на основі вивчення нормативної, методичної, спеціальної наукової літератури вітчизняного і зарубіжного видання за темою дослідження, а також звітних матеріалів підприємств, необхідних статистичних даних тощо.
Методи та критерії оцінювання
Оцінка магістерської роботи студента здійснюється Екзаменаційною комісією і являє собою диференційований показник, що ґрунтується на результатах розгляду: - власне магістерської роботи як закінченої й відповідно оформленої студентської науково-дослідницької праці; - особистісних здібностей студента, виявлених під час захисту своєї роботи. Магістерська робота оцінюється в балах. Загальна оцінка розраховується як сума балів, отриманих студентом при захисті роботи з урахуванням коефіцієнтів та за національною шкалою. При оцінці магістерської роботи Екзаменаційною комісією до уваги не може братися загальна поточна успішність студента. Підсумкова оцінка виставляється як середнє арифметичне з оцінок, виставлених Головою та членами ЕК.
Мова викладання
Українська