Сучасні геодезичні прилади

Освітня програма: Землеустрій та кадастр

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Сучасні геодезичні прилади
Код дисципліни
ВБ 1.7.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПРН 2. Знати теоретичні основи геодезії, вищої та інженерної геодезії, топографічного картографування, складання та оновлення топографічних карт, фотограмметрії, землеустрою, оцінювання нерухомості і земельного кадастру ПРН 4. Застосовувати методи і технології створення державних геодезичних мереж та спеціальних інженерно-геодезичних мереж, топографічних знімань місцевості, топографо-геодезичних вимірювань для вишукування, проектування, зведення і експлуатації інженерних споруд, громадських, промислових та сільськогосподарських комплексів з використанням сучасних наземних і аерокосмічних методів ПРН 6. Використовувати геодезичне обладнання і технології, методи математичного оброблення геодезичних вимірювань демонструвати навички ефективної міжособистісної взаємодії та командної роботи. демонструвати вміння використовувати інформаційні і комунікаційні технології демонструвати здатність вчитися і бути сучасно навченим
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
для засвоєння курсу студенти повинні володіти базовими знаннями з геодезії, фізики, радіоелектроніки, математичної обробки результатів геодезичних вимірювань, метеорології та знати способи і методику виконання топографо-геодезичних робіт.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна присвячена закріпленню і поглибленню отриманих базових знань з будови та принципів роботи сучасних цифрових, лазерних та оптичних геодезичних систем і приладів, дослідженню їх можливостей для вибору і застосуванню оптимальних методів вимірювань при організації та проведенні топографо-геодезичних, кадастрових та землевпорядних робіт на різних стадіях їх виконання.
Рекомендована та необхідна література
1. Ващенко В., Літинський В., Перій С. Геодезичні прилади та приладдя. - Львів: Євросвіт, 2003. - 160 с. 2. Костецька Я.М. Геодезичні прилади. Частина II. Електронні геодезичні прилади. - Львів: ІЗМН, 2000. - 324 с. 3. Мороз О.І., Тревого І.С., Шевченко Т.Г. Геодезичні прилади: Навчальний посібник / За редакцією Т.Г.Шевченка. - Львів: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. - 264 с. 4. Шевченко Т.Г., Мороз О.І., Тревого І.С. Геодезичні прилади: Підручник / За редакцією Т.Г. Шевченка. - Львів: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. - 464 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, лабораторна робота, оцінювання практичних навичок та/або результатів виконаних завдань, контрольна робота, індивідуальне опитування, залік
Методи та критерії оцінювання
Підсумкове оцінювання у формі заліку (усно/письмова форма): максимальна кількість балів на заліку - 40 балів, мінімальна кількість балів, які додаються до семестрових – 24 бали (60% максимальної кількості балів, відведених на залік). Студенти, які набрали сумарно меншу кількість балів ніж критично-розрахунковий мінімум – 20 балів до складання заліку не допускаються. Рекомендований мінімум для допуску до заліку – 36 балів. Студент допускається до заліку за умови виконання усіх передбачених планом лабораторних робіт. За роботи, виконані не в зазначений термін, віднімається по 1 балу за кожен день прострочки.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Сергій Петрович Боднар
Геодезії та картографії
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Геодезії та картографії
Географічний факультет