Правові аспекти бізнес контрактів між підприємствами, зареєстрованими у ЄС
Освітня програма: Право. Магістр. Денна.
Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут права
Назва дисципліни
Правові аспекти бізнес контрактів між підприємствами, зареєстрованими у ЄС
Код дисципліни
ВБ.01.01.37
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
Оцінювати достовірність інформації та надійність джерел, ефективно опрацьовувати та використовувати інформацію для проведення наукових досліджень та практичної діяльності; Генерувати нові ідеї та використовувати сучасні технології у наданні правничих послуг; Використовувати передові знання і методики у процесі правотворення та правозастосування інститутів приватного права; Інтегрувати необхідні знання та розв’язувати складні задачі правозастосування у різних сферах професійної діяльності
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати основні аспекти становлення та розвитку правового регулювання бізнес контрактів, укладених між підприємствами, зареєстрованими у ЄС та за його межами, особливості класифікації та змісту правових категорій, використовуваних у нормативно-правових актах, що регулюють бізнес-контракти, літературні джерела, акти законодавства, що регулюють бізнес-контракти, укладені між підприємствами, зареєстрованими у ЄС та за його межами, а також правозастосовчу практику.
Вміти оцінювати та визначати роль та завдання юриста, який здійснює розробку і обслуговування бізнес контрактів, що укладаються між підприємствами, зареєстрованими у ЄС та підприємством, зареєстрованим за його межами, розмежовувати і давати правову характеристику окремим видам бізнес контрактів, укладених між підприємствами, зареєстрованими у ЄС та за його межами. Володіти елементарними навичками з підготовки договорів з урахуванням особливостей практичної ситуації.
Зміст навчальної дисципліни
Форми викладання та методи навчання цієї дисципліни спрямовані на проведення правового аналізу бізнес контрактів, зареєстрованим за його межами, та вивчення теоретичних і практичних питань, які можуть виникати у зв’язку з укладенням, виконанням, невиконанням таких контрактів, вивчається загальна характеристика бізнес контрактів, укладених між підприємствами, зареєстрованими у ЄС та підприємством, зареєстрованим за його межами; особливості застосування джерел регулювання бізнес контрактів, характеристика особливостей ведення переговорів, укладення, виконання бізнес контрактів, укладених між підприємствами, зареєстрованими у ЄС та за його межами, наслідків їх невиконання, звільнення від відповідальності за невиконання договірних зобов’язань в окремих правових системах.
Рекомендована та необхідна література
1. Діковська І.А. Міжнародні комерційні контракти: колізійне та матеріально-правове регулювання: Навч. посібн. / І.А. Діковська. – К.: Алерта, 2016.
2. Schlechtriem & Schwenzer: Commentary on the UN Convention on the International Sale of Goods (CISG) Heike Schwentzer Oxford University Press, USA; 4 edition, 2016.
3. Lutz-christian Wolff, The Law of Cross-Border Business Transactions. Principles, Concepts, Skills, Wolters Kluwer; 2 edition, 2017.
4. Michael Joachim Bonell, The law governing international commercial contracts and the actual role of the UNIDROIT Principles, Uniform Law Review, Volume 23, Issue 1, March 2018,
5. Emery, Cyril Robert, International Commercial Contracts (March 1, 2016). GlobaLex (March 2016). Available at SSRN: https://ssrn.com/abstract=2925740
6. Stefan Grundmann, Mateusz Grochowski. European Contract Law and the Creation of Norms. European Contract Law and Theory. Vol. 5. Cambridge: Intersentia, 2021. 300 p.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, семінарське заняття, самостійна робота студента
Методи та критерії оцінювання
Доповідь (виступ на задану тему) – від 5до 8 балів;
Участь в дискусії – від 5 до 8 балів;
Вирішення задач – від 5 до 8 балів;
Складання проекту документу – від 5 до 8 балів;
Експрес опитування – від 4 до 8 балів.
Оцінці підлягають: рівень знань, продемонстрований у відповіді; активність при обговоренні питань; систематичність роботи на заняттях; результати виконання домашніх завдань.
Пропущені з поважних причин семінарські заняття студент може відпрацювати в позааудиторний час (час консультацій викладача) шляхом усного опитування, тестування, підготовки наукової доповіді.
Студент, який не досяг мінімального порогового рівня оцінки (24 бали) тих результатів навчання, які не можуть бути оцінені під час підсумкового контролю, може бути недопущений до підсумкового оцінювання.
Підсумкове оцінювання знань студента відбувається під час проведення екзамену (максимальний бал - 60).
Мова викладання
англійська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Ірина
Андріївна
Діковська
Кафедра цивільного права
Навчально-науковий інститут права
Навчально-науковий інститут права
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
Кафедра цивільного права
Навчально-науковий інститут права