Управління проектами у сфері геодезії та землеустрої і суміжних галузяг_1 сем.

Освітня програма: Землеустрій та кадастр

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Управління проектами у сфері геодезії та землеустрої і суміжних галузяг_1 сем.
Код дисципліни
ОК.06
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Знати: загальні принципи й підходи до проектування у сфері геодезії та землеустрою і суміжних галузях; технологію установчого (ініціального) та стратегічного проектування ГІС (у сфері геодезії та землеустрою і суміжних галузях); технологію проектування програмного та апаратного забезпечення ГІС. Вміти: задавати регіон проектування ГІС і основних суб'єктів такого проектування; визначати загальну типологію ГІС, склад потенційних користувачів ГІС, їхні можливі запити до ГІС і джерела постачання просторових даних; встановлювати загальну архітектуру ГІС і концептуальну структуру баз даних (БД) ГІС.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
 Вміти проводити аналіз різнорідних інформаційних джерел, нормативно- правових документів тощо, необхідних для проектування проектів у сфері геодезії та землеустрою і суміжних галузях на прикладі ГІС-проектів;  Знати та вміти проводити науково-технічні дослідження та управляти проектами на базі ГІС у галузі землеустрою та кадастру.
Зміст навчальної дисципліни
Дана навчальна дисципліна присвячена опануванню питань у сфері управління проектами. Дисципліна спрямована на формування у студентів спеціальних професійних, соціальних та особистісних компетенцій, накопичення знань щодо можливості критичного мислення, аналізу і синтезу, здатності шукати, обробляти та аналізувати інформацію з різних джерел, здатності до гнучкого способу мислення, який дає можливість зрозуміти і розв’язати проблеми та задачі, зберігаючи при цьому критичне відношення до усталених наукових концепцій та сучасних технічних новацій, здатності визначати, формулювати і вирішувати проблеми у сфері геодезії, землеустрою та кадастру.
Рекомендована та необхідна література
1. Проектування ГІС [Текст] : підручник / В. М. Самойленко, Л. М. Даценко, І. О. Діброва / Gis designing : textbook / Samoilenko V. M., Datsenko L. M., Dibrova I. O. - Київ : Прінт Сервіс, 2015. - 255 с. 2.https://pmiukraine.org/pmbok7/ 3.https://www.pmi.org/pmbok-guide-standards/foundational
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, залік
Методи та критерії оцінювання
У курсі передбачено єдину змістовну частину. Заняття проводяться у вигляді лекцій, практичних. Тестові завдання, практичні роботи та підсумкова модульна контрольна робота проводяться після розгляду відповідних тем. Завершується дисципліна – заліком. Для студентів, які упродовж семестру не досягли мінімального рубіжного рівня оцінки (60% від максимально можливої кількості балів) проводиться заключне опитування, максимальна оцінка за яке не може перевищувати 40 % підсумкової оцінки (до 40 балів за 100 – бальною шкалою). Умовою отримання позитивної результуючої оцінки з дисципліни є досягнення не менш як 60% від максимально можливої кількості балів, при цьому, оцінка за результати навчання, передбачена пунктами 2 та 3 не може бути меншою ніж 50% від максимального рівня (не менше 24 та 13 балів відповідно).
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Людмила Миколаївна Даценко
Геодезії та картографії
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Геодезії та картографії
Географічний факультет