Виробнича практика

Освітня програма: ТРАНСКОРДОННЕ ЕКОЛОГІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО бакалавр 2023

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Виробнича практика
Код дисципліни
ОК 26
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПРН 7. Розробляти принципи розміщення різних видів природоохоронної діяльності ПРН 8. Використовувати польові та лабораторні методи для аналізу природно- і суспільно-географічних об’єктів і систем ПРН 10. Аналізувати склад і будову природних та природно- антропогенних географічних об’єктів і систем (відповідно до спеціалізації) на різних просторово-часових рівнях ПРН 12. Застосовувати навички продуктивного спілкування зі споживачами екосистемних послуг, зокрема з метою налагодження партисипативного управління природоохоронною діяльністю ПРН 14. Проявляти повагу до індивідуального і культурного різноманіття
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1) успішне опанування загальногеографічних та спеціалізованих дисциплін, що передбачені у освітній програмі «Транскордонне екологічне співробітництво» протягом 1-6 семестрів. 2) проходження навчальних та професійно-орієнтованих практик, що передбачені у освітній програмі «Транскордонне екологічне співробітництво» протягом 1-6 семестрів.
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика включає такі види діяльності, як навчальна робота та методична робота. Навчальна робота передбачає ознайомлення з плануванням та організацією наукової роботи бази практики. Методична робота спрямована на збір та опрацювання необхідних для написання кваліфікаційної роботи бакалавра вихідних матеріалів. Кожен студент отримує індивідуальні завдання, які повинен вчасно, та якісно виконати та оформити відповідно до вимог. Вибір тем для індивідуальних завдань здійснюється з урахуванням особливостей бази практики, побажань студента та рекомендацій керівника від кафедри, вони можуть коригуватися та змінюватися керівником від організації. Зміни фіксуються в індивідуальному щоденнику. Кожен студент під час проходження практики веде щоденник, у якому фіксує всі види виконаних робіт. У виробничій практиці умовно розрізняють 2 етапи: адаптаційний, який триває не більше тижня і впродовж якого практикант знайомиться зі специфікою роботи організації; виробничий (польовий), що триває до кінця перебування студента на практиці. Під час проходження практики студенти-практиканти повинні суворо дотримуватися правил охорони праці та протипожежної безпеки. Навчальна дисципліна «Виробнича практика» є складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» галузі знань 10 «Природничі науки» спеціальності - 106 «Географія», освітньої програми «Транскордонне екологічне співробітництво». Тривалість практики 150 годин (5 кредитів).
Рекомендована та необхідна література
Навчальні посібники підбираються індивідуально, відповідно до місця і району проходження практики, а також залежно від виду запланованих робіт.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
індивідуальне навчання,контроль керівника практики
Методи та критерії оцінювання
самоконтроль, поточний контроль,перевірка виконання завдань поставлених керівником практики від виробництва,диференційований залік
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Людмила Федорівна Білоус
Фізичної географії та геоекології
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Фізичної географії та геоекології
Географічний факультет