Науково-дослідницький практикум з фахової аналітики, розробки, управління дослідницькими проектами

Освітня програма: Географія рекреації та туризму. Магістр.2022

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Науково-дослідницький практикум з фахової аналітики, розробки, управління дослідницькими проектами
Код дисципліни
ОК.05
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
10
Результати навчання
Р01 вміти аналізувати особливості природних та суспільних процесів у географічні оболонці Р03. Вільно спілкуватися та представляти власний інтелектуальний доробок фахівцям Р06 Знати та застосовувати сучасні моделі та інформаційні технології для проведення досліджень і розробок у сфері географії, природокористування, міського та регіонального розвитку Р10 Знати та застосовувати геоінформаційні технології, створювати та досліджувати моделі природно- і суспільногеографічних проявів розвитку геосистем Р12. Аналізувати та презентувати результати досліджень, здійснювати наукові експерименти, писати наукові роботи за фахом. Р14. Формулювати наукові гіпотези, вміти виявляти та визначати актуальні аспекти у фундаментальних і прикладних напрямах досліджень Р16. Володіти базовими знаннями педагогіки та психології вищої школи
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1) успішне опанування курсів, які читаються на освітньо-кваліфікаційному рівні «бакалавр»: «Географія рекреаційнах ресурсів», «Географія подорожей та туризму. 2) володіння навичками роботи з картографічними джерелами, комп’ютерними програмами Microsoft Word, Excel, PowerPoint програмним забезпеченням для користування Інтернетом.
Зміст навчальної дисципліни
сформувати у студентів необхідні методологічні знання та практичні навички для ефективного управління проектами й програмами в географії рекреації та туризму, враховуючи особливості функціонування підприємств цієї сфери в сучасних умовах; формування необхідних теоретичних знань та практичних навичок в сфері туризму й рекреації, розуміння основних понять, методів аналізу та управління географічними аспектами туризму та рекреації.
Рекомендована та необхідна література
1. Данилишин Б.М., Дорогунцов С.І, Міщенко В.С., Коваль В.Я., Новоторов О.С., Паламарчук М.М. Природно-ресурсний потенціал сталого розвитку України. – Київ, РВПС України. 1999. – 716 с. 2. Дмитрук О.Ю. Екологічний туризм: сучасні концепції менеджменту і маркетингу. Навчальний посібник. – 2-е вид., перероб. і доп. – К.: Альтерпрес, 2004. 3. Ісаєнко В.М. Ніколаєв К.Д та ін. Стратегія сталого розвитку (туристична галузь) – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2014. – 295 с. 4. Корж Н. В., Басюк Д. І. Управління туристичними дестинаціями: підручник / Н. В. Корж, Д. І. Басюк. – Вінниця: «ПП«ТД Едельвейс і К», 2017. – 322 с. 5. Географічні інформаційні системи: практичне застосування у географічних дослідженнях// навчальний посібник для студентів денної форми навчання спеціальностей «Географія» та «Середня освіта: географія» / Т.Г. Купач, О.Ю. Гринюк//2-ге видання, доповнене. – К.: ФО-П Кравченко Я.О., 2021. – 85 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання виконання завдань практичних робіт, модульна контрольна робота, залік
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Сергій Іванович Уліганець
Географії України
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Географії України
Географічний факультет