Електронні геодезичні прилади (Перелік №1)_3 сем.
Освітня програма: Картографія, географічні інформаційні системи, дистанційне зондування Землі
Структурний підрозділ: Географічний факультет
Назва дисципліни
Електронні геодезичні прилади (Перелік №1)_3 сем.
Код дисципліни
ВБ 3.01.01
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Дати базові знання про будову, принцип дії сучасних геодезичних приладів та методику їх застосування під час виконання топографо-геодезичних робіт.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Для засвоєння курсу студенти повинні володіти знаннями з топографії з основами геодезії, метеорології та знати способи і методику виконання топографо-геодезичних робіт.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна присвячена набуттю студентами базових знань про будову, принципи роботи сучасних цифрових, лазерних та оптичних геодезичних приладів і систем, методику їх використання при різноманітних вимірюваннях, виконанні топографо-геодезичних знімань, інженерно-геодезичних, кадастрових та землевпорядних робіт на різних стадіях їх реалізації.
Рекомендована та необхідна література
1.Білоус В. В., Боднар С. П. Радіоелектронна геодезія. Навчальний посібник. - К.: КНУ імені Тараса Шевченка, 2020. – 106 с. Режим доступу: http://geo.univ.kiev.ua/images/doc_file/navch_lit/Radio_elect_geodez.pdf
2.Боднар С. П., Білоус В. В. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з курсу «Геодезія». Частина 2. - К.: КНУ імені Тараса Шевченка, 2020. – 49 с. – Режим доступу: http://geo.univ.kiev.ua/images/doc_file/navch_lit/Metodichka_Geodez_Bodnar_Bilous.pdf
3.Ващенко В., Літинський В., Перій С. Геодезичні прилади та приладдя. – Львів: Євросвіт, 2003. – 160 с.
4.Костецька Я. М. Геодезичні прилади. Частина II. Електронні геодезичні прилади. – Львів: ІЗМН, 2000. – 324 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено один змістовий навчальний модуль. Заняття проводяться у вигляді лекцій, практичних та самостійної робіт. Завершується дисципліна – заліком (у 3-му семестрі).
Упродовж семестру, після завершення відповідних тем, проводиться тематичне опитування. Для визначення рівня досягнення результатів навчання, передбачених пунктами 2.1 – 2.3, студенти під час практичних занять демонструють результати своєї самостійної роботи та набуті впродовж поточного навчання навички.
Для студентів, які впродовж семестру не досягли мінімального рубіжного рівня оцінки (60% від максимально можливої кількості балів) проводиться заключна контрольна робота, максимальна оцінка за яку не може перевищувати 40% підсумкової оцінки (до 40 балів за 100 – бальною шкалою).
Умовою отримання позитивної результуючої оцінки з дисципліни є досягнення не менш як 60% від максимально можливої кількості балів.
Методи та критерії оцінювання
Студент допускається до заліку за умови виконання усіх передбачених планом практичних робіт. За роботи, виконані не в зазначений термін, віднімається по 1 балу за кожен день прострочки.
Студенти, які набрали сумарно меншу кількість балів ніж критично-розрахунковий мінімум – 20 балів до складання заліку не допускаються. Рекомендований мінімум для допуску до заліку – 36 балів.
Підсумкове оцінювання у формі заліку (усно/письмова форма): максимальна кількість балів на заліку - 40 балів, мінімальна кількість балів, які додаються до семестрових – 24 бали (60% максимальної кількості балів, відведених на залік).
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Сергій
Петрович
Боднар
Геодезії та картографії
Географічний факультет
Географічний факультет
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
Геодезії та картографії
Географічний факультет