Кліматоформуюча здатність рослин в урболандшафтах

Освітня програма: Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища (магістр)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Назва дисципліни
Кліматоформуюча здатність рослин в урболандшафтах
Код дисципліни
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПР9. Презентувати результати виконаних досліджень в галузі садово-паркового господарства фахівцям і нефахівцям. ПР10. Розробляти проекти об’єктів озеленення, садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури; розробляти проекти реставрації та реконструкції об’єктів озеленення, культурної спадщини; проектувати зимові сади в інтер’єрах офісних і житлових будівель, озеленення покрівель, оранжерейні і тепличні комплекси. ПР13. Організовувати навчально-пізнавальну діяльність студентів. ПР15. Організовувати та виконувати просвітницьку природоохоронну діяльність серед населення. ПР16. Організувати і планувати науково-дослідну роботу в галузі садово-паркового господарства, природних і культурних ландшафтів. ПР17. Збирати, обробляти, аналізувати і систематизувати науково-технічну інформацію з тематики дослідження, висувати і перевіряти наукові гіпотези, обирати оптимальні методи, методики та засоби дослідження, робити та аргументувати висновки за результатами досліджень.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Успішно опанувати курси «Фізіологія рослин», «Біохімія рослин», «Хімія з основами агрохімії», «Грунтознавство та грунтова мікробіологія», «Урбоекологія та фітомеліорація». 2. Вміти самостійно застосовувати знання з анатомії та фізіології рослин, агрохімії, ґрунтознавства, урбоекології, фітомеліорації та інших дисциплін, виконувати лабораторні та практичні роботи, працювати з науково-методичною літературою. 3. Володіти елементарними навичками роботи з матеріалами та обладнанням, що використовуються в біологічній та хімічній лабораторіях
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Кліматоформуюча здатність рослин в урболандшафтах» є вибірковою навчальною дисципліною, яка формує комплексне уявлення про терморегулюючу, водопоглинальну, водоутримну , евапотранспіраційну здатність рослинних угруповань.
Рекомендована та необхідна література
1. N.Svietlova, V.Badanina, T.Kazantsev, N.Taran. The climate-forming ability of Magnoliaceae Juss.family in urban landscapes phytocenosis // Natural and Technical Sciences. No 224,2020.-p.22-24. 2. T.Kazantsev, N.Svietlova, V.Badanina, N.Taran. Prospects of Using Unmanned Aerial Vehicle for Assessing Climate-Making Properkies of Park Tree Species Using Kiev A.V.Fomin Botanical Garden as an Example// Journal of Automation and Information Sciences. 2018.50(4).
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, практична робота, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
1. Контрольна робота 1 2. Контрольна робота 2 3. Звіти з практичних робіт 4. Наукова доповідь з презентацією Підсумкове оцінювання: у формі заліку.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра Біології рослин
Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”