Анатомія людини

Освітня програма: Лабораторна діагностика (бакалавр)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Назва дисципліни
Анатомія людини
Код дисципліни
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
8
Результати навчання
ПРН 17. Надавати першу медичну допомогу та забезпечувати лабораторнодіагностичну складову в умовах війни та надзвичайних ситуацій.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Успішне опанування навчальних дисциплін «Медичноï хімії», «Цитології, гістології та ембріології людини». 2. Вмiти самостійно застосовувати знання iз медичної біології, гістології цитологи тa ембріології, медичної хімії та ін. навчальних дисциплін для вирішення конкретних науково практичних задач; працювати з науковою та науково-методичною літературою. 3. Володіння елементарними навичками системного аналізу.
Зміст навчальної дисципліни
Вивчення дисципліни «Нормальна анатомія людини» для студентів являє собою адаптовану до потреб медицини класичну модель унiверситетського курсу, який передбачає набуття кожним студентом знань у світі природничо-наукових уявлень про будову і функції організму людини в цілому, вміння використовувати набуті знання при подальшому вивченні інших фундаментальних наук медицини та у практичній діяльностi. Предметом вивчення навчальної дисципліни «анатомія людини»: наука про форму, будову, походження та розвиток органів, систем і організму людини в цілому.
Рекомендована та необхідна література
1. Канцер О.В., Ковальчук О.І., Цирюк О.І., Прибитько І.Ю. //Збірник методичних рекомендацій з дисципліни «Анатомія людини» для студентів зі спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування".-Київ.-2020, 90с. 2. Канцер О.В., Цюрюк Щ.І., Прибитько І.Ю. Робочий зошит з дисципліни «Анатомія людини» для лабораторних занять для студентів першогокурсу ОП "Лабораторна діагностика" (частина 1 - опорно-руховий апарат) 2021, 25с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійні роботи
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: 1. Модульна контрольна робота 1 - 10/5 балів, 2. Модульна контрольна робота 1 - 10/5 балів, 3. Оформлення результатів самостійної підготовки в робочому зошиті - 5/2,5 балів 4. Оволодіння практичними навичками - 5/2,5 балів, 5. Усні відповіді - 30/15 балів Підсумкове оцінювання: у формі іспиту
Мова викладання
Українська