Комплексна дисципліна "Практичний курс англійської мови". Ч 1. Практичний курс англійської мови

Освітня програма: "Англійська філологія та переклад, дві західноєвропейські мови"

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Комплексна дисципліна "Практичний курс англійської мови". Ч 1. Практичний курс англійської мови
Код дисципліни
ОК.01.01
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
9
Результати навчання
ПРН 8. Знати й розуміти систему мови, загальні властивості літератури як мистецтва слова, історію англійської та двох західноєвропейських мов і літератури, що вивчаються, і вміти застосовувати ці знання у професійній діяльності. ПРН 10. Знати норми літературної мови та вміти їх застосовувати у практичній діяльності. ПРН 11. Знати принципи, технології і прийоми створення усних і письмових текстів різних жанрів і стилів державною та англійською та двома західноєвропейськими мовами. ПРН 12. Аналізувати мовні одиниці, визначати їхню взаємодію та характеризувати мовні явища і процеси, що їх зумовлюють. ПРН 14. Використовувати англійську та дві західноєвропейські мови в усній та письмовій формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування (офіційному, неофіційному, нейтральному), для розв’язання комунікативних завдань у побутовій, суспільній, навчальній, професійній, науковій сферах життя.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Студент повинен знати: англійську мову на рівні не нижче A2, вміти: вільно, гнучко й ефективно використовувати англійську мову в усній формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування, володіти елементарними навичками: публічних виступів.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни –– підготовка висококваліфікованих фахівців, спеціалістів-філологів, викладачів англійської мови для вищих та загальноосвітніх закладів з паралельним формуванням лінгвометодичних навичок та вмінь, необхідних для майбутнього викладача іноземної мови, розширення їхнього світогляду, підвищення науково-теоретичної та науково-методичної кваліфікації. Завершується дисципліна іспитом наприкінці семестру.
Рекомендована та необхідна література
1. Baker A. Ship or Sheep? Student's Book: An Intermediate Pronunciation Course. – Cambridge: CUP, 2008. 2. Cotton D., Ealvey D., Kent S. Language Leader Intermediate. Coursebook and CD-ROM. – Pearson Education Limited. – 2019. 3. Kay S., Jones V. New Inside Out. Intermediate Student’s Book. – Macmillan ELT. – 2009. 4. Thompson A. J., Martinet A. V. A Practical English Grammar 4th Edition. – Oxford: Oxford University Press. – 2018. 5. Білецька Т.О., Дьомкіна О.В. Read, Speak, Watch: Навчальний посібник з розвитку усного мовлення для студентів 1 курсу факультетів іноземних мов / Т.О.Білецька, О.В.Дьомкіна. – К., 2019. – 144 с 6. Задоріжна Н.І., Борисович О.В. Активна лексика у вжитку/ навч.посіб. Київ.-2022. 7. Орлова В.В. Навчально-методичні матеріали до практичного курсу англійської мови, частина Drama class «Drama in Language Classroom» [...]. К., 2020. 133 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Дисципліна викладається за допомогою таких навчальних заходів, як усні відповіді та контрольні роботи. Методи викладання: практичні заняття, творчі завдання, самостійна робота.
Методи та критерії оцінювання
Форма підсумкового контролю – іспит. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом протягом семестру. Загальна оцінка за семестр складається із балів, отриманих за аудиторну роботу (усні відповіді, тести) та за самостійну роботу. За семестр студент може отримати мінімально 36 балів (24 бали за практичний курс + 12 балів за Drama Class) та максимально – 60 балів (40 балів за практичний курс + 20 балів за Drama Class). Відповідно на іспит виноситься мінімально 24 бали та максимально 40 балів.
Мова викладання
Англійська