Управління проектами та програмами в сфері природничої географії

Освітня програма: ПРИРОДНИЧА ГЕОГРАФІЯ 2021 магістр

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Управління проектами та програмами в сфері природничої географії
Код дисципліни
ОК 13
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
1. Застосовувати сучасні моделі та інформацію технології для досліджень і розробок в сфера географії та природокористування (PR6) 2. Брати участь у розробці програм і стратегій регіонального розвитку, планування територій с різні ієрархічні рівні (PR7) 3. Провести професійну оцінку програми, стратегії та плани розвитку територій, здійснюють їх геоеколог і суспільно-географічної експертизи і моніторинг (PR9) 4. Формулювати наукові гіпотези, та визначити фактичні аспекти в фундаментальних і прикладних напрямків досліджень, розробляти та керувати проектами в рамках географії, природокористування та регіональний розвиток (PR14)
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати ключові положення соціології, психології, педагогіки та профільних заг. географічні навчальні дисципліни. 2. Вміти застосовувати підходи географічного моделювання, географічної інформації системи та технології, інформаційні мережі та екологічний менеджмент. 3. Володіти досвідом роботи з міжнародними екологічними конвенціями та договорами, конфліктологія та екологічні конфлікти та міжнародне екологічне право.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна розглядає методику та практичні підходи до управління проектами та програмами у сфері натур географія; зміст проектного циклу ЮНЕП; ключові елементи у формулюванні проекту ЮНЕП; зміст концептуальних пропозицій щодо спонсорства проектів ЮНЕП; шляхи проекту ЮНЕП підготовка документів та процедури процесу затвердження проекту ЮНЕП.
Рекомендована та необхідна література
1. Керівництво проекту ЮНЕП: формулювання, затвердження, моніторинг та оцінка. – ЮНЕП, 2013. – 126 стор. 2. Самойленко В.М., Діброва І.О. Навчально-методичний комплекс з навчальної дисципліни «Управління проектами та програмами в галузі природничої географії» (електронна версія). – Київ: ТОВ «ДІА», 2021. – 39 с. – ISBN 978-617-7785-27-8. – https://drive.google.com/file/d/12k__ce3a8i-PZsPKrwsInTk1JfAW9gRi/view 3. Самойленко В.М. Навчальна дисципліна «Управління проектами та програмами в рамках Природнича географія». – Платформа онлайн-освіти КНУ імені Тараса Шевченка Київ. Географічний відділ. – 2020. – Режим доступу: https://geo.univ.org.ua 4. Самойленко В.М. та ін. Інформаційний менеджмент міжнародного басейнового довкілля реабілітація: Монографія. – К.: Ніка-Центр, 2004. – 152 с. 5. Ноздріна Л. та ін. Управління проектами: Навч. – К.: Центр учбової літератури, 2010. – 224 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
лекція, семінар, аналітичне призначення
Методи та критерії оцінювання
Тест, впровадження творчого аналітичного завдання, обстеження
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Віктор Миколайович Самойленко
Фізичної географії та геоекології
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Фізичної географії та геоекології
Географічний факультет