Стартапінг в туризмі та рекреації (Науковий семінар)

Освітня програма: Туризм (ОС Магістр, заочна)

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Стартапінг в туризмі та рекреації (Науковий семінар)
Код дисципліни
ОК.7.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
7
Результати навчання
ПРН3. Застосовувати сучасні цифрові технології, методи та Інструменти дослідницької та інноваційної діяльності для розв’язання складних задач у сфері туризму та рекреації. ПРН4. Проводити аналіз геопросторової організації туристичного процесу, проєктувати його стратегічний розвиток на засадах сталості. ПРН5. Здійснювати комплексний аналіз і оцінювання функціонування туристичного ринку різних ієрархічних рівнів, прогнозувати тенденції його розвитку. ПРН11. Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами усно і письмово для обговорення професійних проблем, презентації результатів досліджень та проєктів у сфері туризму і рекреації.
Форма навчання
Заочна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знання теоретичних основ з маркетингу в туризмі. 2. Вміння володіти сучасними маркетингово-аналітичними методами та методами роботи з сучасними базами даних та моделями у туризмі. 3. Володіння базовими підходами у використанні кількісних та якісних методів в організації маркетингових досліджень у туризмі.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Стартапінг в туризмі та рекреації» зорієнтована на вивчення особливостей, набуття вмінь і навичок розроблення та управління стартап-проєктами, оволодіння методами і інструментарієм їх планування, організування, реалізації та розвитку. Компонента освітньої програми передбачає вивчення процедур, методів та технологій управління стартап- проєктами. Дисципліна включає ознайомлення з інструментарієм управління стартап-проєктами, їх бізнес-моделювання та бізнес-планування, вивчення технологій маркетингового менеджменту, методів розвитку, інвестиційного забезпечення, процедур перетворення стартапу в юридичну організацію в реальних ринкових умовах в індустрії туризму та рекреації.
Рекомендована та необхідна література
1. Адізес І. Ідеальний керівник. Чому ним неможливо стати / Іцхак Адізес: пер. з англ. – К.: Наш формат, 2017. – 288 с. 2. Баб’ячок Р. І., Кульчицький І. І. Основні тенденції розвитку стартапів в Україні – проблеми, перешкоди і можливості. 2018. URL : https://www.civicsynergy.org.ua/wp content/uploads/2018/ 04/Osnovni- tendentsiyi-rozvytkustartapiv-v-Ukrayini-1-1.pdf 3. Ворона Т.В. Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях / Тімур Ворона. – Харків: Віват, 2018. – 224 с. 4. Гейдор А.П., Бізбіз Т.М. Джерела фінансування стартапів в Україні. Інвестиції: практика та досвід: науково-практичний журнал Чорноморського державного університету ім. Петра Могили. 2020. No 1. С. 73–78. 5. Гринюк Д.Ю., Степанець І.О., Борисова О.В. Туристичне краєзнавство: Гадяч та його околиці. Навчальний посібник. КНУ імені Тараса Шевченка. 2022. с. 123 URL:https://geo.knu.ua/wp-content/uploads/2022/06/posibnyk-turystychne- krayeznavstvo-gadyach-ta-jogo-okolyczi-2022.pdf
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Семінарські заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
За результатами роботи упродовж семестру на останній парі проводиться підсумкова контрольна робота у формі тестів та відкритих запитань, яка покликана виявити знання і вміння отримані при опануванні матеріалу курсу. На семінарських заняттях для виявлення рівня засвоєння відповідних знань впродовж семестру проводяться бліц опитування, які у підсумку формують до 10% оцінки. Практичні роботи, які подаються невчасно зараховуються (за умови їх виконання більш, ніж на 60%) як обов’язкова умова допуску до заліку, але оцінка за них не виставляється. Студенти, які набрали впродовж семестру меншу кількість балів ніж критично- розрахунковий мінімум - 20 балів, до складання заліку не допускаються. Рекомендований мінімум для допуску до заліку - 36 балів. Умовою допуску до заліку є також виконання усіх практичних робіт.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Діана Юріївна Гринюк
Країнознавства та туризму
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Країнознавства та туризму
Географічний факультет