КУРСОВА РОБОТА

Освітня програма: Геодезія та землеустрій

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
КУРСОВА РОБОТА
Код дисципліни
ОК 32
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
(ПР- 1); доносити до фахівців і нефахівців інформацію, ідеї, проблеми, рішення, власний досвід та аргументацію (ПР-3); знати та застосовувати у професійній діяльності нормативно-правові акти, нормативно-технічні документи, довідкові матеріали в сфері геодезії та землеустрою і суміжних галузей ( (ПР-5); знати історію та особливості розвитку геодезії та землеустрою, їх місце в загальні системі знань про природу і суспільство (ПР-6); виконувати обстеження і вишукувальні, топографо- геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи при виконанні професійних завдань з геодезії та землеустрою (ПР-8); збирати, оцінювати, інтерпретувати та використовувати геопросторові дані, метадані щодо об’єктів природного і техногенного походження, застосовувати статистичні методи їхнього аналізу для розв’язання спеціалізованих задач у сфері геодезії та землеустрою тощо
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
До захисту курсової роботи бакалавра допускаються студенти, які виконали всі вимоги навчального плану та самостійно виконали курсову роботу (допуск наукового керівника, який винесено на титульну сторінку роботи із зазначенням дати та затверджено підписом). Курсова робота не повинна містити академічного плагіату, фабрикації та фальсифікації. Захист курсової роботи відбувається прилюдно на засіданні комісії.
Зміст навчальної дисципліни
Курсова робота - це самостійне, навчально-наукове дослідження студента. У процесі написання роботи під керівництвом викладачів кафедри студенти опановують методи та вміння проведення навчально-наукове дослідження. Успішне проведення навчально-наукового дослідження та написання курсових робіт залежить від чіткого дотримання основних вимог, що ставляться до них. Ці вимоги стосуються насамперед наукового рівня робіт, її змісту, структури, форми викладу матеріалу, а також їх оформлення. Теми курсових пропонуються відповідно до наукової тематики кафедри, з урахуванням наукових зацікавлень студентів та змісту ОПП «Геодезія та землеустрій», за якою відбувається навчання.
Рекомендована та необхідна література
1. Довідник користувача ЄКТС [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http: //mdu.in.ua/ Ucheb/dovidnik_koristuvacha_ekts.pdf. 2. ДСТУ 8302:2015 Інформація і документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://on- line.budstandart.com/ua/catalog/doc-page.html?id_doc=64411. 3. Етичний кодекс університетської спільноти [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.univ.kiev.ua/pdfs/official/ethical-code/Ethical-code-ofthe-university-community.pdf 4. Закон України «Про авторське право і суміжні права» Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, No 13, ст.64 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://zakon.rada.gov-.ua/laws/show/3792-12#Text 5. Закон України «Про вищу освіту» (зі змінами від 17.06.2021 No1557-ІX) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1556-18#Text
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Не допускається виконання курсової роботи бакалавра без попереднього узгодження теми з науковим керівником та затвердженням її на засіданні кафедри.
Методи та критерії оцінювання
Захист роботи проходить на відкритому засіданні комісії у присутності наукового керівника роботи. Процедура захисту: 1. Виступ студента (5-7 хвилин) з презентацією. 2. Відповіді студента на запитання. 3. Виступ керівника. 4. Оцінка курсової роботи.Оцінюються усі складові захисту: • повнота представлення результатів дослідження у доповіді; • рівень достовірності результатів; • рівень практичної цінності результатів; • рівень знань; • рівень умінь; • рівень комунікації; • рівень автономності та відповідальності; •володіння тематикою дослідження при відповіді на питання членів комісії; • керівник визначає ступінь готовності роботи, відповідність її вимогам і рекомендує допустити до захисту. Підсумкова оцінка виставляється за бальною та національною шкалами.
Мова викладання
Українська