«Друга східна мова (японська): практичний курс»

Освітня програма: Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад: китайська мова і література

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
«Друга східна мова (японська): практичний курс»
Код дисципліни
ДВС 2.04
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
9
Результати навчання
ПРН 2, ПРН 3, ПРН 7, ПРН 11, ПРН 19.2Вичерпний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми".
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Для успішного вивчення курсу студенти повинні попередньо опанувати курси: вступ до мовознавства, лексикологія, граматика, стилістика, фонетика: теоретичний та прикладний аспекти; знати теоретичні основи загального мовознавства.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни: програма забезпечує насамперед оволодіння фундаментальними знаннями, уміннями та навичками. Основною метою навчання є базові види мовленнєвої діяльності: читання, письмо, говоріння, сприйняття на слух.Анотація. Курс «Друга східна мова (японська): практичний курс» спрямований на формування базових умінь та навичок з японської мови на основі передбаченої програмою тематики, що знаходять відображення в таких основних сферах спілкування, як професійна, культурна та побутова. На базі такого роду навчання можлива подальша спеціалізація з метою вдосконалення базових та спеціальних видів мовленнєвої діяльності відповідно до конкретного профілю роботи. Дисципліна завершується заліком.
Рекомендована та необхідна література
1.みんなの日本語初級Ⅰ(本冊)Ⅰ第2版、株式会社スリーエーネットワーク、東京、20122.みんなの日本語初級Ⅰ 書いて覚える文型練習帳、株式会社スリーエーネットワーク、東京、20123.みんなの日本語初級Ⅰ 導入・練習イラスト集、株式会社スリーエーネットワーク、東京、20124.みんなの日本語初級Ⅰ聴解タスク25、株式会社スリーエーネットワーク、東京、20065.みんなの日本語初級Ⅰ 初級で読めるトピック25、株式会社スリーエーネットワーク、東京、20066.留学生のための漢字の教科書、初級300、国書刊行会、東京、20127.みんなの日本語初級Ⅱ(本冊)Ⅰ第2版、株式会社スリーエーネットワーク、東京、20128.みんなの日本語初級Ⅱ(本冊)Ⅰ第2版、株式会社スリーエーネットワーク、東京、20129.みんなの日本語初級Ⅱ 導入・練習イラスト集、株式会社スリーエーネットワーク、東京、201210.みんなの日本語初級Ⅰ・II 翻訳・文法解説ウクライナ語版. Переклад і граматичний коментар. Львів, 2009
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Система контролю складається з поточного, рубіжного та підсумкового етапів. Поточний контроль здійснюється у формі усного фронтального опитування у процесі бесіди, дискусії під час проведення практичних занять. Рубіжний контроль — у формі виконання тестів, які охоплюють питання вивчених тем. Підсумковим контролем є складання іспиту. Підсумкова контрольна робота виконується на заключному етапі та передбачає виявлення рівня опанування студентами теоретичного матеріалу та набутих практичних навичок. Детально критерії оцінювання видів робіт упродовж семестру представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Система поточного, модульного та підсумкового контролю складається з двох змістових модулів. Результати практичної діяльності студентів оцінюються за 100-бальною шкалою. Максимальна оцінка за кожен змістовий модуль – по 30 балів. Максимальна оцінка за іспит – 40 балів. Установлення максимальної кількості балів за змістові модулі та розрахунку підсумкової оцінки за накопичувальною системою. Детально критерії оцінювання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
Українська, японська