Пошукова оптимізація сайту
Освітня програма: «Прикладна лінгвістика (редакторсько-перекладацька та експертна діяльність)»
Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології
Назва дисципліни
Пошукова оптимізація сайту
Код дисципліни
ННД.12
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПРН 2. Упевнено володіти державною та іноземною (англійською) мовами для реалізації письмової та усної комунікації, зокрема в ситуаціях професійного й наукового спілкування; презентувати результати досліджень державною та іноземною (англійською) мовами.
ПРН 3. Застосовувати сучасні методики і технології, зокрема інформаційні, для успішного й ефективного здійснення професійної діяльності та забезпечення якості дослідження у галузі прикладної лінгвістики.
ПРН 16. Використовувати спеціалізовані концептуальні знання з прикладної лінгвістики для розв’язання складних задач і проблем, що потребує оновлення та інтеграції знань, часто в умовах неповної/недостатньої інформації та суперечливих вимог.
ПРН 19. Професійно застосовувати методики і технології створення веб-сторінки та веб-дизайну, пошукової оптимізації сайту, копірайтингу, рерайтингу, компресії тексту.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Володіти елементарними навичками роботи в будь-якому інструментальному середовищі програмування (Python), розробляти програми мовами високого рівня для реалізації поставленої задачі.
Зміст навчальної дисципліни
Предметом навчальної дисципліни є питання, пов’язані з методикою застосування інструментів і методів раціональної організації сайту.
Знання та навички, набуті під час вивчення дисципліни, зокрема щодо особливостей застосування методів оптимізації сайту у процесі проектування сайту, підтримки прийняття рішень з проектування сайту, організації аналітичного процесу, використання інструментів Python, HTML для проектування сайту будуть корисними у процесі виконання магістерської роботи та у подальшій професійній діяльності.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Форми занять: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, лабораторна робота.
Методи та критерії оцінювання
Упродовж семестру здійснюється оцінювання відповідно до видів робіт та форми контрою, описаних у п.7.1. Залік виставляється за результатами роботи студента впродовж усього семестру і не передбачає додаткових заходів оцінювання. Студенти, які набрали 60 балів, отримують
«зараховано». Студенти, які не набрали 60 балів, отримують «не зараховано». Форми контролю: Відповідь на семінарському занятті. Доповідь-аналіз наукової літератури та лексикографічних джерел. Контрольна робота з відкритими відповідями. Лабораторна робота. Підсумкова контрольна робота.
Мова викладання
Українська, англійська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Олексій
Вікторович
Шолохов
Кафедра прикладних інформаційних систем
Факультет інформаційних технологій
Факультет інформаційних технологій
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
Кафедра прикладних інформаційних систем
Факультет інформаційних технологій