Практичний курс англійської мови (7-й семестр)

Освітня програма: Шведська філологія та переклад, англійська мова та третя германська мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Практичний курс англійської мови (7-й семестр)
Код дисципліни
ННД.15
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
2
Результати навчання
ПРН 1. Вільно спілкуватися з професійних питань із фахівцями та нефахівцями державною та шведською, англійською і третьою германською мовами усно й письмово, використовувати їх для організації ефективної міжкультурної комунікації. ПРН 11. Знати принципи, технології і прийоми створення усних і письмових текстів різних жанрів і стилів державною та шведською, англійською і третьою германською мовами. ПРН 14. Використовувати шведську, англійську та третю германську мову в усній та письмовій формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування (офіційному, неофіційному, нейтральному), для розв’язання комунікативних завдань у побутовій, суспільній, навчальній, професійній, науковій сферах життя.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Навчальна дисциплiна “Практичний курс англійської мови” передбачає попереднє володiння англійською мовою на рiвнi B2 згiдно з Загальноєвропейськими рекомендацiями з мовної освiти.
Зміст навчальної дисципліни
Програма передбачає комплексне викладання мови: всі аспекти мови вивчаються паралельно з розвитком мовленнєвих навичок та вмінь і навчанням спілкуванню. Навчання англійській мові відбувається на засадах основних положень комунікативного підходу до вивчення іноземної мови з використанням автентичних матеріалів та моделюванням реальних комунікативних ситуацій. Значна увага приділяється таким проблемам, як системний характер мовних явищ, взаємодія лексики та граматики, потенціальна полісемія граматичних форм, лексична та граматична синонімія, денотативне та конотативне значення полісемічних слів, стилістичні особливості мовних одиниць, семантичні аспекти синтаксису, проблеми когерентності тексту. Робота над текстами спрямована на застосування в практичній роботі всього комплексу знань, які студенти отримують в теоретичних курсах, та проведення лексико-граматичного, семантичного та стилістичного аналізу на рівні сучасного мовознавства.
Рекомендована та необхідна література
1. Clare A., Wilson J.J. Speakout Advanced Students’ Book. – Pearson. – 2011. 2. Evans V., Dooley J. New Upstream Advanced. – Express Publishing, 2007. 3. McCarthy M., O'Dell F. Test Your English Vocabulary in Use Advanced. – Cambridge University Press. – 2014. 4. Eastwood J. Oxford Practice Grammar. – Oxford University Press, 2014. 5. Hewings M. Advanced Grammar in Use: A Self-study Reference and Practice Book for Advanced Learners of English (Cambridge Advanced Grammar in Use) 3rd Edition. – Cambridge University Press. – 2015.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практичні заняття, самостійна робота.
Методи та критерії оцінювання
Усна відповідь, фронтальне опитування, твір, тест. Критерії оцінювання за кожною формою контролю наведені в робочій програмі навчальної дисципліни.
Мова викладання
українська, англійська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра англійської філології та міжкультурної комунікації
Навчально-науковий інститут філології