Виробнича практика

Освітня програма: Освітньо-професійна програма Облік і оподаткування

Структурний підрозділ: Економічний факультет

Назва дисципліни
Виробнича практика
Код дисципліни
ОК 1.36
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
9
Результати навчання
ПР04. Формувати й аналізувати фінансову, управлінську, податкову і статистичну звітність підприємств та правильно інтерпретувати отриману інформацію для прийняття управлінських рішень. ПР05. Володіти методичним інструментарієм обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування господарської діяльності підприємств. ПР06. Розуміти особливості практики здійснення обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування діяльності підприємств різних форм власності, організаційно-правових форм господарювання та видів економічної діяльності.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати зміст і принципи організації діяльності підприємств і організацій різних форм власності; вміти застосовувати набуті в процесі навчання знання у вирішенні конкретних практичних ситуацій, складати та оформлювати первинні документи, розробляти пропозиції щодо вдосконалення та підвищення ефективності управлінських процесів полягає у набутті студентами практичного досвіду економічної діяльності та закріпленні й поглибленні набутих під час теоретичного навчання знань з теоретико-методичних аспектів функціонування установ та організацій; здобуття навичок самостійної практичної роботи у сфері їх економічної діяльності; ознайомлення з конкретним виробництвом, роботою економіста, бухгалтера, керівників підрозділів. 2.. Володіти методичним інструментарієм обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування господарської діяльності підприємств
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика спрямована на поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих здобувачами освіти за час навчання; набуття і удосконалення практичних навичок і умінь; формування та розвиток у здобувачів освіти професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах конкретної професійної ситуації; оволодіння сучасними методами, формами організації праці в галузі їх майбутньої спеціальності. Передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні відповідного обсягу практичних знань і умінь відповідно до профілю спеціальності.
Рекомендована та необхідна література
1. Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755 – VI (зі змінами та доповненнями) 2. Господарський кодекс України16 січня 2003 року № 436-IV(зі змінами та доповненнями)[Електронний ресурс]. – Режим доступу:https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/436-15#Text. 3. Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.99р. № 996-XIV. (зі змінами та доповненнями) 4. План рахунків бухгалтерського обліку та Інструкція про його застосування. Наказ Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 р. № 291 (зі змінами та доповненнями) 5. Національні Положення (стандарти) бухгалтерського обліку. 6. Положення про документальне забезпечення записів в бухгалтерському обліку. Наказ Міністерства фінансів України від 24.05.95р. № 88 (зі змінами та доповненнями)
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Для проходження виробничої практики здобувачі освіти направляються на підприємства, в організації та установи, що забезпечені висококваліфікова¬ними кадрами та новітнім технічним оснащенням, і відповідають вимогам програми практики. Формою звітності про проходження виробничої практики є звіт встановленого зразка.
Методи та критерії оцінювання
Підсумкове оцінювання: диференційований залік. Після завершення виробничої практики здобувачі вищої освіти доповідають про виконання програми практики й індивідуального завдання на звітній (підсумковій) конференції. Захист звітів з практики відбувається перед комісією, що формується із представників випускової кафедри.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Валентина Миколаївна Шарманська
Кафедра обліку та аудиту
Економічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра обліку та аудиту
Економічний факультет