Асистентська практика (без відриву від теоретичного навчання)

Освітня програма: Географія рекреації та туризму. Магістр.2022

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Асистентська практика (без відриву від теоретичного навчання)
Код дисципліни
ОК.07
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
12
Результати навчання
Р02. Оцінювати результати власної роботи, демонструвати уміння працювати в команді на засадах безпеки, толерантності та розуміння морально-етичних цінностей та пріоритетів. Вміти здійснювати науково-дослідницькі, освітньо-виховні, експертноконсультаційні функції, Р13. Здійснювати науково-педагогічну діяльність у закладах вищої освіти, знати методи та розробляти необхідне для цього навчальнометодичне та інформаційне забезпечення. Р16. Володіти базовими знаннями педагогіки та психології вищої школи, прийомами педагогічної майстерності і застосовувати ці навички у розробці та викладанні дисциплін фахового спрямування.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1) Успішне опанування блоком дисциплін вільного вибору спеціалізації «географія рекреації та туризму» за освітнім рівнем «магістр», освітньої програми «економічна географія» за освітнім рівнем «бакалавр», спеціальності 106 географія, галузі знань 10 природничі науки. 2) знання і розуміння фахової географічної предметної області і професії, знання основ педагогіки, психології, сучасних методів дослідження в галузі географії рекреації та туризму. 3) здатність до використання у професійній діяльності існуючих загальних та спеціальних географічних теоретичних моделей та практик.
Зміст навчальної дисципліни
дана навчальна дисципліна складається з трьох модулів (1. Навчально-виховний; 2. Науково-дослідницький; 3. Організаційно-методичний) спрямованих на формування практичних навичок та досвіду викладацької роботи, необхідних для викладання дисципліни за профілем набутої спеціальності 106 – Географія, спеціалізації – Географія рекреації та туризму та застосування отриманих навичок у здійсненні майбутньої професійної діяльності фахівця з рекреації. При вивченні дисципліни особлива увага звертається на формування важливих фахових компетенцій Магістра географії рекреації та туризму – здатність використовувати знання, уміння й навички в галузі географії рекреації та туризму для навчання, самонавчання та творчого саморозвитку, здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу, здатність планувати та управляти часом, здатність проведення досліджень на відповідному рівні, здатність до адаптації, дії в новій ситуації, генерування нових ідей (креативність), здатність оцінювати та забезпечувати якість виконуваних робіт, вміння виявляти, ставити та вирішувати проблеми, здатність приймати обґрунтовані рішення, здатність мотивувати людей та рухатися до спільної мети.
Рекомендована та необхідна література
1. Закон України від 01.07.2014 р. No 1556-VII «Про вищу освіту» [Режим доступу: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2145-19]. 2. Закон України від 05.09.2017 р. «Про освіту» [Режим доступу: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2145-19]. 3. Постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 р. No 266 «Про затвердження переліку галузей знань та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» [Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/266-2015-п]. 4. Положення про організацію освітнього процесу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка від 31 серпня 2018 року No 716‐32 [Режим доступу: http://www.univ.kiev.ua/pdfs/official/Organization-of-the-educational-process.pdf]. 5. Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. No 1341 «Про затвердження Національної рамки кваліфікацій» [Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1341-2011-п].
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Індивідуальне навчання та співбесіди з керівником
Методи та критерії оцінювання
оцінювання підготовки та проведення пробних лекцій, практичних та семінарських занять, організації самостійної (аудиторної та позаудиторної) роботи студентів, самостійна робота магістра-асистента здійснюється упродовж семестру та під час екзаменаційної сесії. Залік складається у терміни визначені розкладом екзаменаційної сесії
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Географії України
Географічний факультет
Географії України
Географічний факультет