Іноземна мова

Освітня програма: БІОЛОГІЯ (бакалавр) ДЕННА

Структурний підрозділ: Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Назва дисципліни
Іноземна мова
Код дисципліни
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
8
Результати навчання
ПР02. Застосовувати сучасні інформаційні технології, програмні засоби та ресурси Інтернету для інформаційного забезпечення професійної діяльності. ПР04. Спілкуватися усно та письмово з професійних питань з використанням наукових термінів, прийнятих у фаховому середовищі, державною та іноземними мовами. ПР07. Володіти прийомами самоосвіти й самовдосконалення. Уміти проектувати траєкторію професійного росту й особистого розвитку, застосовуючі набуті знання. ПР22. Поєднувати навички самостійної та командної роботи задля отримання результату з акцентом на доброчесність, професійну сумлінність та відповідальність за прийняття рішень.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Наявність знань з англійської мови на рівні В1, а саме: здатність розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, які часто виникають на роботі, у навчанні, у повсякденному житті тощо; вміння просто і зв'язно висловлюватись на загальні теми або теми особистих інтересів; уміння описати життєвий досвід, поточні події, плани на майбутнє тощо. 2. Уміння брати участь у диспутах та грамотно обґрунтовувати свої погляди. 2. Уміння самостійно працювати з науковою та науково-методичною літературою. 3. Володіння елементарними навичками системного аналізу, синтезу та узагальнення інформації.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна спрямована на формування здатності спілкуватися іноземною мовою та застосовувати знання у практичних ситуаціях та в ситуаціях, близьких до робочих. Опанування дисципліною «Іноземна мова» дасть змогу здобувачам освіти працювати з іншомовними навчальними та науковими джерелами; брати участь у міждисциплінарних та міжнародних наукових проєктах; читати та перекладати англомовну професійно орієнтовану літературу. Студенти повинні оволодіти мовленням на рівні програмних вимог, а також бути здатними та готовими реалізувати отриману підготовку в майбутній практичній діяльності.
Рекомендована та необхідна література
1. Волгін С. О., Козолуп М. С., Комар Р. І. Англійська мова для біологів: Навчальний посібник. – Л.: ВЦ ЛНУ імені Івана Франка, 2009. – 279 с. 2. Запара В. М., Рудницька К. М. Англійська мова за професійним спрямуванням для студентів природничих спеціальностей. AMAZING BIOLOGY First Steps into Science. Навчальний посібник. – K.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2012. – 52 с. 3. Курдіш О.К., Соловей Н.В. Англо-український словник-мінімум для студентів 1-2 курсів біологічного факультету. – К.: Український фітосоціологічний центр, 2012. – 54 с. 4. Курдіш О.К., Соловей Н.В. A Guide to Better Grammar. Практикум з граматики англійської мови. –К.: ВПЦ "Київський університет, 2013. – 383 c. 5. Курдіш О.К. Практикум з граматики англійської мови: навчальний посібник для студентів 1-3 курсів нефілологічних спеціальностей. – К.: ВПЦ "Київський університет", 2013. – 384 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практичні заняття, самостійні роботи.
Методи та критерії оцінювання
- семестрове оцінювання: 1. Модульна контрольна робота 1 (max/min) РН 1.1 – 2.4; – 14 балів / 7 балів. 2. Модульна контрольна робота 2 (max/min) РН 1.1 – 2.4; – 14 балів / 7 балів. 3. Підготовка презентації і її представлення (доповідь) (max/min) РН 1.1 – 4.1; – 8 балів / 4 бали. 4. Усні відповіді / доповнення (max/min) РН 3.1 – 4.3; – 12 балів / 6 балів. 5. Фронтальна / групова та індивідуальна співбесіда (max/min) РН 1.1 – 2.4; – 12 балів / 6 бали. - підсумкове оцінювання: у формі іспиту Іспит (max/min) – 40 балів /24 бали
Мова викладання
Українська