Переддипломна практика

Освітня програма: Геоінформаційні системи та технології (2 рівень)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Переддипломна практика
Код дисципліни
ОК 8
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Використовувати усно і письмово технічну українську мову та вміти спілкуватися іноземною мовою (англійською) у колі фахівців з геодезії та землеустрою. Знати методики збору та структуризації інформації для наукових досліджень у галузі геоінформатики, фотограмметрії та ДЗЗ, методи обробки цифрових зображень в середовищах спеціальних пакетів, програм та ГІС Використовувати методи збирання інформації в галузях геодезії і землеустрою та геонауках, їх систематизацію і класифікацію відповідно до поставленого проектного або виробничого завдання. Володіти методами організації топографогеодезичного і землевпорядного виробництва від польових вимірювань до менеджменту та реалізації топографічної та землевпорядної продукції на основі сучасних комп’ютерних технологій з необхідним програмним ГІС-забезпеченням
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
немає
Зміст навчальної дисципліни
Завданням виробничої практики є закріплення та поглиблення набутих практичних навичок зі спеціальності, вміти застосовувати знання в практичних ситуаціях та виконувати професійні обов’язки в галузі геоінформаційних систем та технологій, геоінформатики, а також оволодіння сучасними методами та формами організації в галузі їх майбутньої професії; збір матеріалів для виконання дипломної роботи. ПМетою переддипломної практики є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, пов’язаної із застосуванням ГІС і геоінформаційних технологій, формування у них, на базі одержаних у вищому навчальному закладі знань, професійних умінь і навичок здатності для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи на ІТ-підприємстві у реальних ринкових і виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній виробничій діяльності.
Рекомендована та необхідна література
1. Зацерковний В.І., Тустановська Л.В. Геоінформатика: навч. посіб. / Київ. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка. - Київ ; Ніжин : Вид-во НДУ ім. М. Гоголя, 2018. 2. Зацерковний В. І. Дистанційне зондування Землі. Фізичні основи: навч. посіб. / В.І.Зацерковний. – Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2018. 3. Зацерковний В.І., Каревіна Н.П. Аерокосмічні дослідження Землі: історія становлення: монографія / НАН України, Ін-т проблем мат. машин і систем. - Київ : Логос, 2014. Т. 2. - 2015. 4. Костріков С.В., Сегіда К.Ю. Теоретична і прикладна геоінформатика. Навч. посіб. для студентів університетів. – Харків: Вища школа. 5. Костірков С.В. Геоінформаційне моделювання природно-антропогенного довкілля: моног. / С.В. Костріков. – Харків: Видавництво ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2014. 6. Світличний О.О., Плотницький С.В. Основи геоінформатики: Навч. посіб. / За заг. ред. О.О. Світличного. — Суми: ВТД - Університетська книга, 2005.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Підсумкове оцінювання у формі диференційного заліку. Результати навчальної діяльності студентів оцінюються за 100 бальною шкалою.
Мова викладання
українська