Природні органічні матеріали

Освітня програма: Хімія (Бакалавр)

Структурний підрозділ: Хімічний факультет

Назва дисципліни
Природні органічні матеріали
Код дисципліни
ВКБ.9.08
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Р05. Розуміти зв’язок між будовою та властивостями речовин. Р13. Аналізувати та оцінювати дані, синтезувати нові ідеї, що стосуються хімії та її прикладних застосувань. Р21. Здійснювати моніторинг та аналіз наукових джерел інформації та фахової літератури. Р22. Обговорювати проблеми хімії та її прикладних застосувань з колегами та цільовою аудиторією державною та іноземною мовами. Р25. Оцінювати та мінімізувати ризики для навколишнього середовища при здійсненні професійної діяльності.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Володіти програмою основного курсу та спецкурсів органічного профілю. 2. Знати органічну хімію на рівні бакалавра за спеціальністю «Хімія». 3. Орієнтуватись у фізико-хімічних методах визначення будови природних сполук
Зміст навчальної дисципліни
Класичні та новітні методи синтезу матеріалів на основі природних сполук та механізми реакцій, що лежать в їх основі; вибір і використання сучасних особливих реагентів для одержання певних класів природних речовин, на основі яких можуть бути отримані важливі, широко вживані природні органічні матеріали.
Рекомендована та необхідна література
1. Любчук Т. В. Фулерени та інші ароматичні поверхні. – К.: ВПЦ “Київський університет”, 2005. – 322 с. 2. Lehn J.-M. Supramolecular Chemistry: Concepts and Perspectives. – Weinheim: VCH, 1995. – 271 р. 3. Functional Supramolecular Architectures for Organic Electronics and Nanotechnology. Samori P., Caciall, F. (eds.). – Wiley-VCH, Weinheim, 2010. – 994 p. 4. Ластухін Ю.О. Хімія природних органічних сполук. – Львів "Інтелект-Захід", 2004. – 560 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції та практичні заняття
Методи та критерії оцінювання
Семестровий контроль включає доповіді і контрольні роботи. Оцінювання здійснюється за 100-бальною системою. Максимальна/мінімальна кількість балів, які можуть бути отримані студентом під час семестрового оцінювання 60 балів/36 балів. Підсумкове оцінювання проводиться у формі екзамену. Максимальна/мінімальна кількість балів, які можуть бути отримані студентом на екзамені 40 балів/24 бали.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Валентина Василівна Іщенко
Кафедра органічної хімії
Хімічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра органічної хімії
Хімічний факультет