Культурологічна науково-пошукова практика (з відривом від навчання)

Освітня програма: Культурна антропологія з фаховим вивченням іноземної мови

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Культурологічна науково-пошукова практика (з відривом від навчання)
Код дисципліни
ДВС.1.04
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
9
Результати навчання
ПРН 1. Розуміти специфіку та особливості реалізації культурних ідей, образів та смислів, а також критично оцінювати можливості їхньої інтерпретації для розв’язання суспільно-значимих проблем. ПРН 5. Організовувати та підтримувати комунікації з органами влади, науково-дослідними установами, інформаційно-аналітичними службами, засобами масової інформації з питань культури. ПРН 10. Мати навички вироблення та ухвалення рішень з управління закладами та установами культури чи відповідними структурними підрозділами у непередбачуваних робочих та/або навчальних контекстах ПРН 11. Мати навички організації та керівництва професійним розвитком осіб та груп у галузі культури. ПРН 14. Розробляти навчально-методичне забезпечення і викладати навчальні дисципліни з культурології у закладах освіти.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
До початку вивчення цієї дисципліни студенти повинні: − знати джерела, становлення та особливості функціонування народної культури етнічних − спільнот України. − уміти працювати з навчальною та науковою інформацією в галузі культурної антропології, опрацьовувати її, робити узагальнення та висновки щодо особливостей культурного спадку нашої країни, традиційної культури етнічних спільнот України − володіти базовими навичками науково-дослідницького пошуку; компаративного аналізу, опису та оцінки цінності об’єктів етнокультурного спадку
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни – поглибити, розширити та розвинути професійні навички, уміння та компетентності, напрацювати досвід діяльності в закладах культури, центрах вивчення етнокультури народів України.
Рекомендована та необхідна література
1. Тиводар М. Етнологія. – Львів, 2004. 9. Этнология / Под ред. Г. Е. Маркова. – М., 1994. 2. Концепции зарубежной этнологии. – М., 1976. 3. Методологические проблемы исследования этнических культур. – Ереван, 1978. 4. Моторина Л. Философская антропология: Учеб. пособие для вузов. – М.: Высшая школа, 2003. – 256 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Методи: самостійна робота/виробнича практика Заходи: підготовка етнокультурного проєкту, робота у веб-семінарі, звіт
Методи та критерії оцінювання
Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку: Підсумкова кількість балів з дисципліни (максимум 100 балів) визначається як сума балів за систематичну роботу впродовж семестру з урахуванням підсумкової проектної роботи. Диференційований залік виставляється за результатами роботи студента впродовж усього семестру і не передбачає додаткових заходів оцінювання. Усі види робіт за семестр мають у підсумку 36/60 балів Завершується звітом та захистом проєктної роботи – 24/40 балів
Мова викладання
Українська мова

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Олена Петрівна Івановська
Кафедра фольклористики
Навчально-науковий інститут філології

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра фольклористики
Навчально-науковий інститут філології