Англійська мова 7 семестр

Освітня програма: Еконофізика

Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Назва дисципліни
Англійська мова 7 семестр
Код дисципліни
ОК2
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
Студент повинен знати: 1) Фонетика: інтонацію, акцентуацію і ритм, які притаманні англійській мові; 2) Лексика: лексичні й лексико-граматичні одиниці загального і термінологічного характеру; 3) Граматика: граматичні структури; 4) Гворіння: лексико-граматичний матеріал в основних комунікативних ситуаціях неофіційного / офіційного та професійного спілкування; 5) Читання: правила читання в звуковому й інтонаційному відношенні; 6) Письмо: правила написання доповідіреферату на задану тему, інструкції, , офіційних документів (форми, анкети тощо), записки із запитом про надання простої інформації негайного значення; 7) Лінгвокраїнознавство і міжкультурна комунікація: культуру і традиції англомовних країн, правила мовленнєвого етикету.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
. Попередні вимоги до опанування або вибору навчальної дисципліни: - навчити майбутнього фахівця вільно орієнтуватися в сучасному інформаційному потоці з метою удосконалення іншомовних умінь і навичок; - удосконалити комунікативні уміння й навички володіння англійською мовою при спілкуванні на ситуативні та професійні теми; - формувати у студентів сучасні уявлення про реалії професійного життя в іншомовних країнах; - розвинути уміння адекватно поводитися в різноманітних життєвих ситуаціях ділового та професійного спіл кування; - розвивати монологічне та діалогічне мовлення з використанням п р о ф е с і й н о ї термінології та засвоєних граматичних конструкцій; - підготувати майбутнього фахівця до наукової діяльності, продовження освіти.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна є нормативною. Модель навчання носить модульний, циклічно-тематичний характер. Мотивацією при оволодінні іноземною мовою виступає професійна потреба студентів, які готуються стати висококваліфікованими фахівцями зі знанням однієї або кількох мов. З огляду на це однією з основних особливостей курсу «Англійська мова» в немовних вищих навчальних закладах є його розподіл на два напрямки – «Загальна мова» та «Мова для професійних цілей». Вони розрізняються за тематикою і лексичним складом навчального матеріалу, але ґрунтуються на однаковому граматичному матеріалі. Для успішного оволодіння дисципліною студенти повинні мати рівень володіння англійською мовою не нижче В1-В2. Оскільки дана дисципліна має комунікативну спрямованість, вона формує вміння, які перетворюють англійську мову на робочий інструмент, що дозволить майбутньому фахівцеві успішно вести професійну діяльність та постійно набувати нових знань відповідно до їх потреб.
Рекомендована та необхідна література
1. Olha M. Ilchenko. The language of science. Semantics. Pragmatics. Translation Kyiv, 2009. 2. E. Glendinning, J. McEvan. Oxford English for Information Technolnogy. Second Edition. – Oxford: Oxford University Press, 2005. 3. Смирнова А.Н. Курс английского языка для научных работников. - Ленинград, 1973. 4. Yahontova T.V. English Academic Writing for Students and Researches. - Lviv, 2002. 5. Верба Г.А., Верба Л.Г. Довідник з граматики англійської мови. - Київ: “Освіта”, 1994. 6. Karaban V.I., Chernovaty L.M. Practical Grammar of English. Vol. II. - Vinnytsa, 2006.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Контроль здійснюється за кредитно-модульною системою. Семестр складається з двох модулів. До структури кожного модуля входять три складові: аудиторна робота студента, самостійна робота студента, письмова модульна контрольна робота. Підсумкова оцінка за кожний змістовий модуль є середнім зваженим оцінок за аудиторну, самостійну і контрольну роботу, складає 40% результуючої суми балів за семестр і становить максимум 40 балів. Результуюча підсумкова сума балів за перший семестр розраховується як проста накопичувальна підсумкових балів за 1-й та 2-й змістові модулі та залік, який оцінюється максимум у 40 балів, і становить максимум 100 балів:
Мова викладання
Англійська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра іноземних мов хіміко-фізичних факультетів
Навчально-науковий інститут філології