Садово-паркове будівництво

Освітня програма: Ландшафтний дизайн та озеленення (бакалавр)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Назва дисципліни
Садово-паркове будівництво
Код дисципліни
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПР03. Володіти знаннями в області фундаментальних наук (екології, ботаніки, дендрології, фізіології рослин, генетики та селекції декоративних рослин, ґрунтознавства міських екосистем, агротехніки вирощування декоративних рослин, проектування, формування та експлуатації компонентів садовопаркових об’єктів, захисту декоративних рослин від шкідників та хвороб, механізації садово-паркових робіт і т. інше) в обсязі, необхідному для спеціалізованої професійної роботи у галузі садово-паркового господарства. ПР07. Здійснювати організацію заходів із технології вирощування садивного матеріалу декоративних трав’яних та квіткових рослин відкритого і закритого ґрунтів та проектувати об’єкти садовопаркового господарства відповідно до сучасних вимог. ПР08.Використовувати інноваційні підходи для розв’язання конкретних практичних завдань у галузі садово-паркового господарства.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати особливості планування, влаштування та догляду за декоративними насадженнями на садово-паркових об’єктах. 2. Вміти працювати з навчальною літературою. 3. Володіти елементарними навичками роботи із садово-парковими об’єктами.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Садово-паркове будівництво» є обов’язковою навчальною дисципліною, яка формує комплексне уявлення про проведення агротехнічних та експлуатаційних заходів на об'єктах садово-паркових робіт.
Рекомендована та необхідна література
1. Атаманюк Ю. А. Реконструкция городских зелёных насаждений / Ю. А. Атаманюк, Л. Л. Костюченко, Я. В. Остапенко. – К.: Будівельник, 1987. – 238 с. 2. Інструкція з технічної інвентаризації зелених насаджень у містах і селищах міського типу України : ГКН 03. 08. 007 - 2002: Затверджено наказом Держбуду України 24. 12. 2001 № 226. – К., 2002. – 20 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: 1. Реферат/презентація з теми 1: РН 1.3, РН 2.1, РН 3.1. – 10 балів/5 балів 2. Контрольна робота з теми 1: РН 1.1-3.1 – 10 балів/5 балів 3. Звіти з практичних робіт з теми 1: РН 1.1-3.1 – 10 балів/5 балів 4. Контрольна робота з теми 2: РН 1.1-3.1 – 10 балів/5 балів. 5. Звіти з практичних робіт з теми 2: РН 1.1-3.1 – 10 балів/5 балів 6. Реферат/презентація з теми 2: РН 1.1, РН 2.1, РН 3.1 – 10 балів/5 балів. Підсумкове оцінювання: у формі іспиту
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра Біології рослин
Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”