Вступ до об'єктно-орієнтованого програмування

Освітня програма: Інженерія програмного забезпечення (Бакалавр)

Структурний підрозділ: Факультет інформаційних технологій

Назва дисципліни
Вступ до об'єктно-орієнтованого програмування
Код дисципліни
ОК 6
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПР-14. Застосовувати на практиці інструментальні програмні засоби доменного аналізу, проектування, тестування, візуалізації, вимірювань та документування програмного забезпечення. ПР-15. Мотивовано обирати мови програмування та технології розробки для розв’язання завдань створення і супроводження програмного забезпечення.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Володіти елементарними навичками дискретної математики, булевої алгебри, теорії алгоритмів.
Зміст навчальної дисципліни
Нормативна навчальна дисципліна «Вступ до об'єктно-орієнтованого програмування» є складовою циклу професійної підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр». Вона надає знання та уміння студентам, що необхідні для забезпечення такої компетенції, як аналізувати, оцінювати і вибирати інструментальні та обчислювальні засоби, технології, алгоритмічні і програмні рішення для розв’язання завдань інженерії програмного забезпечення, що належить до переліку спеціальних компетентностей випускника спеціальності “Інженерія програмного забезпечення”
Рекомендована та необхідна література
1. Бичков О.С. Основи сучасного програмування. ВПЦ “Київський університет”, 2007. -260с. 2. Зацерковний В.І. Алгоритмізація та програмування : навч. посібник для студентів ВНЗ, які навч. за освіт.-проф. програмою бакалавра з напряму підгот. "Економічна кібернетика" М-во освіти і науки України, Чернігів. держ. ін-т економіки і упр. – Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2013. – 302
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Рівень досягнення всіх запланованих результатів навчання визначається за результатами захисту виконання практичних робіт та лабораторних завдань. Семестрове оцінювання студентів здійснюється впродовж семестру з усіх видів робіт. Загальний бал утворюється як сума балів напрацьованих студентом за різними видами робіт. Максимальна кількість балів, яку може отримати студент за роботу в семестрі не перевищує 100 балів. Форма підсумкового оцінювання – іспит. Іспит проводиться шляхом виставлення результуючої оцінки, що визначається як сума балів за всіма, успішно оціненими, результатами навчання. Для отримання заліку обов’язковим є виконання всіх лабораторних робіт (мінімальна оцінка - 18 бал, максимальна –38 балів), модульної контрольної роботи (мінімальна оцінка - 18 балів, максимум – 22 бали), іпит – 40 балів.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра програмних систем і технологій
Факультет інформаційних технологій