Презентація результатів наукових досліджень

Освітня програма: Хімія (Магістр)

Структурний підрозділ: Хімічний факультет

Назва дисципліни
Презентація результатів наукових досліджень
Код дисципліни
ОК.12
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
Р7. Вільно спілкуватися англійською та (за можливості) іншою іноземною мовою з професійних питань, усно і письмово презентувати результати досліджень з хімії іноземною мовою, брати участь в обговоренні проблем хімії. Р8. Вміти ясно і однозначно донести результати власного дослідження до фахової аудиторії та/або нефахівців. Р11. Складати технічне завдання до проекту, розподіляти час, організовувати свою роботу і роботу колективу, складати звіт. Р14. Інтерпретувати експериментально отримані дані та співвідносити їх з відповідними теоріями в хімії.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знання хімії на рівні випускника хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 2. Теоретична підготовка, що надається студенту загальним курсом «Хімія високомолекулярних сполук». 3. Володіння навичками роботи на персональному комп’ютері на рівні випускника Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Зміст навчальної дисципліни
В дисципліні «Презентація результатів наукових досліджень» докладно розглянуто процес обробки результатів експерименту в полімерній хімії для оформлення виступів на конференціях, захисті дисертаційної роботи, написання наукових статей та рецензій, оформлення авторефератів та дисертаційних робіт згідно з вимогами та діючими стандартами. Розглянуто програми необхідні для побудови та обробки графіків, рисунків, фотографій, кіно роликів, хімічних схем, анімації. Наведено приклади користування цими програмами в кожному конкретному випадку.
Рекомендована та необхідна література
1. ДСТУ 7.1:2006 "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання". 2. ДСТУ 7.1.2006 «Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання» 3. ДСТУ 3582–97 «Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила» .- К.: Держстандарт України, 1998. 4.Державні стандарти України (ДСТУ) до оформлення наукових робіт: ДСТУ 8302:2015. Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання / Нац. стандарт України. – Вид. офіц. – [Уведено вперше; чинний від 2016-07-01]. – Київ: ДП «УкрНДНЦ», 2016. – 17 с. 5. Правила оформлення рефератів: https://www.naiau.kiev.ua/pislyadiplomna-osvita/vimogi-do-napisannya-referatu/ 6. Правила до написання рецензій: https://uatkk.net/vymogy-do-napysannya-retsenzij/
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Семестровий контроль включає літераратурний пошук, контрольні роботи і захист кейсів. Оцінювання здійснюється за 100-бальною системою. Максимальна/мінімальна кількість балів, які можуть бути отримані студентом під час семестрове оцінювання 60 балів/36 балів. Підсумкове оцінювання проводиться у формі екзамену. Максимальна/мінімальна кількість балів, які можуть бути отримані студентом на екзамені 40 балів/24 бали.
Мова викладання
Українська