Медіавиробництво у медіапродюсуванні: контент за вибором

Освітня програма: Медіапродюсування

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут журналістики

Назва дисципліни
Медіавиробництво у медіапродюсуванні: контент за вибором
Код дисципліни
061 "Журналістика"
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
5 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
7
Результати навчання
Знати особливості створення різних видів контенту: текстового, зображувального, аудіовізуального, мультимедійного для продюсування медіапроєктів. Орієнтуватися у різноманітті джерел інформації та відкритих баз даних, що можуть бути використані у процесі підготовки різних видів контенту для продюсування медіапроєктів.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Володіння базовими навичками роботи в мережі Інтернет. 2. Усвідомлення творчого характеру діяльності медіапродюсера. 3. Володіння засадами критичного мислення та аналізу. 4. Вміння працювати у команді.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна «Медіавиробництво у медіапродюсуванні: контент за вибором» викладається для студентів третього курсу ОПП «Медіапродюсування». Дисципліна має практичне спрямування та сфокусована на виробленні практичних навичок створення текстового, зображувального, аудіовізуального, мультимедійного медіаконтенту для продюсування медіапроєктів у різних креативних індустріях. Дисципліна складається із 10 змістових модулів (5 модулів у 5 семестрі та 6 модулів у 6 семестрі).
Рекомендована та необхідна література
1. Бойд Е. І. Ефірна журналістика. Технології виробництва ефірних новин. – Київ : Ін-т журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, 2007. 431 с. 2. Гресько О. В., Ренська Г. І. Тележурналістика і кросмедіа : навч. посіб. Київ : ВПЦ "Київський університет", 2022. 121 с. 3. Гоян В. В. Колористика та зображальна естетика телевізійної програми : методичні рекомендації. Київ, 2001. 4. Захарченко А. П. Інтернет-медіа: інтерактивний навчальний посібник для курсу «Підтримка сайту» для студентів відділення «Видавнича справа та редагування». Тернопіль : «Крок». 2014. 198 с. 5. Женченко І., Женченко М. Комп’ютерна графіка : Adobe Photoshop: інтеракт. навч. посіб. Київ : Жнець, 2016. 96 с. : іл. https://www.zhnets.com.ua/chytatyonlajn/ .
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань студентів здійснюється за модульно-рейтинговою системою. Впродовж одного семестру 40 % відводиться на аудиторне навчання, 60 % на самостійну роботу. Оцінювання складається із семестрового оцінювання та підсумкового оцінювання на іспиті.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни