Представництво в господарському праві і процесі

Освітня програма: Право. Магістр. Денна.

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут права

Назва дисципліни
Представництво в господарському праві і процесі
Код дисципліни
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Опанування та засвоєння студентами теоретичних знань щодо представництва в господарському праві і процесі; формування у студентів практичних навичок щодо самостійного вивчення і використання судової практики вищих судових інстанцій, спеціальної літератури з тематики курсу, самостійного розв’язання проблем, що виникають при застосуванні норм чинного законодавства України, що регулюють представництво; набуття студентами певних практичних навичок, необхідних для здійснення професійної діяльності представника.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати зміст процесуального законодавства, яким регулюється порядок вирішення господарських спорів господарськими судами України. Вміти вирішувати казуси, інтегровано використовуючи набуті знання з курсів господарського процесуального права, господарського права та цивільного права. Володіти елементарними навичками самостійного вивчення і використання актів господарського процесуального законодавства та літератури.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна забезпечує особистісний і професійний розвиток студента, спрямована на формування у нього навичок наукового аналізу, дослідження та здійснення пошуку шляхів вирішення актуальних проблем представництва в господарському праві і процесі, а також формування ефективного представника, здатного до розуміння сутності існуючих проблем. Аналізуються господарські процесуальні відносини, що охоплюються як загальною, так і особливою частиною господарського процесуального права, в аспекті актуальних проблем.
Рекомендована та необхідна література
Конституція України Господарський процесуальний кодекс України від 06.11.1991 Кодекс України з процедур банкрутства від 18.10.2018 Про судоустрій і статус суддів: Закон України від 02.06.2016 Ніколенко Л. М., Іванюта Н. В. Господарське процесуальне право України: підручник. - К.: ВД «Дакор», 2020. - 276 с. Іванюта Н. В. Функції господарського процесуального права: теоретико-практичні аспекти. – Одеса: Фенікс, 2018. – 516 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Експрес опитування або колоквіум. Проміжні контрольні роботи або опитування. Підсумкове модельне судове засідання або розв’язання казусу (кейс-задачі).
Методи та критерії оцінювання
Види поточного контролю обираються викладачем, який веде практичні заняття. Підсумкова оцінка є сумою балів, виставлених студенту за результатами семестрових форм оцінювання та оцінки за іспит (балів, отриманих на іспиті). Максимальна підсумкова оцінка за дисципліну може становити 100 балів. Студент може отримати на іспиті максимально 60 балів. Для отримання загальної позитивної оцінки з дисципліни оцінка за іспит не може бути меншою 36 балів. У випадку, коли студент на іспиті набрав менше 36 балів, останні не додаються до семестрової оцінки (незалежно від кількості балів, отриманих під час семестру), у відомості в колонці «бали за іспит» ставиться «0», а в колонці «підсумкова оцінка» - лише кількість балів, отриманих під час семестру.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра економічного права та економічного судочинства
Навчально-науковий інститут права