Виробнича практика_6 сем.
Освітня програма: Картографія, географічні інформаційні системи, дистанційне зондування Землі
Структурний підрозділ: Географічний факультет
Назва дисципліни
Виробнича практика_6 сем.
Код дисципліни
ОК 25.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
Виробнича практика проводиться з метою закріплення і поглиблення отриманих теоретичних знань та набуття практичних навичок виконання робіт за обраною спеціальністю. Одночасно вона є підготовчим етапом до проведення наступних виробничих практик, невід’ємною частиною навчального процесу та важливою формою ефективної підготовки висококваліфікованих фахівців.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне вивчення обов’язкових і фахово-орієнтованих дисциплін 1–3 років навчання.
Зміст навчальної дисципліни
З метою формування професійної компетенції студентів, а саме здатність застосовувати набуті теоретичні знання в практичних ситуаціях, знати та розуміти основні завдання в області геодезії, картографії, геоінформатики тощо, особлива увага приділяється вибору баз проходження виробничої практики. Основними підприємствами та організаціями є ті, з якими співпрацює кафедра геодезії та картографії, географічний факультет. Базами практик відповідно профілю підготовки студентів можуть бути державні та приватні підприємства, організації та міжнародні фірми, які виконують роботи у сфері картографії, геоінформаційних систем, дистанційного зондування Землі, геодезії тощо, з якими укладені договори довгострокові або на час проходження практики.
Рекомендована та необхідна література
1.Боднар С. П., Тітова С.В., Підлісецька І.О. Методичні вказівки до проведення виробничої практики студентів 3 курсу. Методичні вказівки. – К.: КНУ імені Т. Шевченка, 2018. – 36 с.
2.Закон України «Про освіту» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 38-39, ст.380 // https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#Text
3.Положення про організацію освітнього процесу у Київському національному університеті імені Тараса. Введено в дію наказом № 716‐32 від 31 серпня 2018 року // Шевченка http://www.univ.kiev.ua/pdfs/official/Organization-of-the-educational-process.pdf
4.Положення про проведення практики студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Затверджено розпорядженням ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 16 від 23 березня 2007 р.
5.Про затвердження форм документів з підготовки кадрів у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації. Наказ № 384 від 29.03.2012 р. // https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0711-12#Text
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Вимоги до складання звіту з практики
Звіт студента про підсумки практики являє собою одну з перших кваліфікаційних робіт, за якою можна оцінити рівень його загальнонаукової та спеціальної підготовки; здатність організувати роботу і працювати в колективі; ступінь засвоєння програми практики і набуті на виробництві практичні навички.
Основу звіту повинні складати регулярні записи у щоденнику практики про виконані завдання, які бажано доповнювати особистими спостереженнями, описом технологічних особливостей, критичним аналізом організації робіт, висновками і зауваженнями, тощо.
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання відбувається за 100-бальною шкалою (кожен студент одержує певну кількість балів). Кількість балів від 60 до 100 вважається такою, що фіксує зарахування цієї частини практики.
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Ірина
Олександрівна
Підлісецька
Геодезії та картографії
Географічний факультет
Географічний факультет
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
Геодезії та картографії
Географічний факультет