Практикум з психології особистості

Освітня програма: Психологія бак

Структурний підрозділ: Факультет психології

Назва дисципліни
Практикум з психології особистості
Код дисципліни
ОНД.24
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПР3. Здійснювати пошук інформації з різних джерел, у т. ч. з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, для вирішення професійних завдань. ПР15. Відповідально ставитись до професійного самовдосконалення, навчання та саморозвитку. ПР16. Знати, розуміти та дотримуватися етичних принципів професійної діяльності психолога.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати загальні вимоги до побудови рекомендацій. 2. Вміти самостійно підбирати та працювати з науковою літературою. 3. Володіти навичками орієнтуватися в питаннях валідності та надійності інструментарію та працювати із застосуванням комп’ютерних програм, стандартними бланковими методиками, проективними методиками тощо.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Практикум психології особистості. є дотичною до дисципліни «Психологія особистості» та спрямована на практичне застосування здобутих теоретичних знань. Її логіка побудови відповідає послідовності розгляду відповідних тем лекційних та семінарських занять. Зміст та організація лабораторних занять забезпечує дослідження: особливостей особистості.
Рекомендована та необхідна література
Практикум з психології: психодіагностичні методики для самопізнання / упорядник І. М. Періг. – Тернопіль : СМП «Тайп», 2017. – 116 с. Практикум із загальної психології : робочий зошит : метод. рекоменд. до лаб. занять з курсу «Практикум із загальної психології» / [Н. Ф. Портницька, І. А. Гречуха, А. І. Литвинчук та ін.] ; за ред. Н. Ф. Портницької. – Житомир : ЖДУ ім. І. Франка, 2016. – 270 с. Варій М. Й. Психологія особистості: Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2008. – 592 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
лабораторне заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Підсумкове оцінювання проводиться у формі заліку. Залік виставляється за результатами роботи студента впродовж семестру (максимальна кількість балів за роботу протягом семестру дорівнює 100) і не передбачає додаткових заходів оцінювання для успішних студентів. Для студентів, які упродовж семестру не досягли мінімального рубіжного рівня оцінки (60% від максимально можливої кількості балів) проводиться заключна семестрова контрольна робота, максимальна оцінка за яку не може перевищувати 40% підсумкової оцінки (до 40 балів за 100 – бальною шкалою). Підсумкове оцінювання у формі заліку: максимальна кількість 40 балів, мінімальна кількість балів, які додаються до семестрових – 24 бали (60% максимальної кількості балів, відведених на залік). Студенти, які набрали сумарно меншу кількість балів ніж критично-розрахунковий мінімум – 36 балів до складання заліку не допускаються. Рекомендований мінімум для допуску до заліку – 36 балів.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни