Виробнича практика

Освітня програма: Економічна географія

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Виробнича практика
Код дисципліни
ОК 32.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
Вміти здійснювати збір статистичної та геопросторової інформації; вміти здійснювати обробку та систематизацію геопросторових даних з використанням кількісних та якісних методів дослідження; вміти аналізувати, узагальнювати та науково осмислювати геопросторові дані; вміти розробляти рекомендації щодо вирішення конкретного завдання відповідної проблематики у сфері регіональної економіки та управління регіональним розвитком
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1) успішне опанування дисциплін фахової підготовки; 2) знання теоретичних та прикладних засад економічної і соціальної географії. 3) володіння: кількісними та якісними методами дослідження об’єктів економічної та соціальної географії.
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика є складовою частиною загального навчального процесу i служить логічним завершенням навчального циклу третього року навчання. В рамках виробничої практики студенти засвоюють навички самостійного вирішення проблемних завдань економічної та соціальної географії, знайомляться з роботою різних профільних установ та організацій. Змістовною частиною практики є засвоєння процесу збору статистичної та геопросторової інформації, обробки та аналізу геопросторових даних, розробка рекомендацій щодо вирішення конкретного завдання відповідної проблематики економічної та соціальної географії, знайомство з структурою організації, яка прийняла студента на практику. На цьому етапі студенти повинні навчитися аналізувати й узагальнювати зібрані дані, розвивати навички самостійного вирішення завдань у сфері економічної та соціальної географії. Під час проходження практики студенти-практиканти повинні суворо дотримуватися правил охорони праці та протипожежної безпеки. Кожен студент отримує індивідуальні завдання, які повинен вчасно та якісно виконати і оформити відповідно до визначених вимог.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Самостійне навчання та співбесіда з керівниками практики, індивідуальне навчання, самостійна робота та контроль керівників практики
Методи та критерії оцінювання
Після закінчення терміну практики здобувачі освіти звітують про виконання програми практики в установі. Форма звітності про проходження практики – письмовий звіт та його захист на засіданні кафедри. Письмовий звіт, узгоджений з керівником практики від установи, затверджується керівником практики від кафедри. У звіті мають бути відомості про виконання здобувачем освіти усіх розділів програми практики в установі, розділи з охорони праці та техніки безпеки, висновки та пропозиції до покращення змісту практики тощо. Обов’язковим елементом є характеристика на здобувача освіти від керівника практики від установи. Оформлюється звіт за вимогами, встановленими програмою практики. Підсумкове оцінювання проводиться у формі диференційованого заліку, на якому студенти захищають свої письмові звіти.
Мова викладання
Українська