Інноваційні фінансові платформи

Освітня програма: Фінансові інститути та ризик-менеджмент (заочна)

Структурний підрозділ: Економічний факультет

Назва дисципліни
Інноваційні фінансові платформи
Код дисципліни
ВБ
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
Форма навчання
Заочна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. знання теоретичних основ аналізу бізнес-процесів у фінансовій сфері; візуалізації фінансових даних; управління приватним капіталом; стратегічного менеджменту; корпоративних фінансів. 2. вміння здійснювати розрахунки за допомогою програми MS Excel, готувати презентації в програмі MS Рower Рoint, здійснювати SWOT-аналіз. 3. володіння елементарними навичками публічних виступів, статистичного аналізу, загальної роботи з ПК.
Зміст навчальної дисципліни
Дана навчальна дисципліна присвячена вивченню теоретичних та методологічних засад теорії інновацій; висвітленню практичних аспектів пов’язаних з інноваціями фінансових платформ з урахуванням особливостей поєднання різних технологій та їх взаємодії з фінансовим ринком. Дисципліна «Інноваційні фінансові платформи» грає важливу роль в оволодінні методами прийняття обґрунтованих рішень в області управлінні інформаційними технологіями та системами на фінансовому ринку, формуванні у студентів навичок фінансового мислення. Курс побудований з використанням сучасної західної та вітчизняної фінансової літератури.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Мета дисципліни – підготувати кваліфікованих фахівців у галузі фінансів, банківської справи та ризик-менеджменту шляхом формування теоретичних знань і практичних навичок з основ теорії інновацій, фундаментальних знань пов’язаних з інноваціями фінансових платформ, а саме: фінансовими інноваціями, діяльністю FinTech компаній, видів ключових технологій та їх взаємодії з фінансовим ринком.
Методи та критерії оцінювання
Оцінка формується за модульно-рейтиговою системою, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема оцінювання теоретичної підготовки (40%) включає: усні доповіді, опитування, тестування та оцінювання практичної підготовки (60%) - виконання творчих аналітично-розрахункових робіт, презентацій. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом у процесі засвоєння матеріалу з усіх тем змістових модулів, виконання всіх зазначених робіт.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни