Управління змінами
Освітня програма: Фінансові інститути та ризик-менеджмент (денна)
Структурний підрозділ: Економічний факультет
Назва дисципліни
Управління змінами
Код дисципліни
ВБ
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Вивченню дисципліни «Управління змінами» передує засвоєння курсів «Фінансові інститути та ринки», «Ризик-менеджмент фінансових інститутів та ринків», що створює підґрунтя для опанування управління змінами.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Управління змінами» є складовою освітньо-наукової програми підготовки фахівців за освітнім ступенем «Магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» «Фінансові інститути та ризик-менеджмент». Навчальна дисципліна викладається у 4 семестрі в обсязі 5 кредитів, 150 годин: за планом з них 28 години лекцій, 14 години практичних занять і 106 годин самостійної роботи. Завершується дисципліна іспитом. Навчальна задача курсу полягає у формуванні уявлення про зміст змін, найважливіші процеси і методи проведення змін в організації, здобуття навичок з питань управління змінами.
Рекомендована та необхідна література
1. Standard for Change Management 2. Буднік, М.М. Управління змінами: підручник. Київ : Кондор, 2017. 225 с. 3. Пічугіна Т. С., Ткачова С.С., Ткаченко О.П. Управління змінами: навч. пос. Х.: ХДУХТ. 2017. 226 с. URL: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1895 4. Шевченко І. Б. Управління змінами: навчальний посібник. Київ: НТУУ «КПІ», 2015. 231 с. URL: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/12734 5. Інтернет-портал для управлінців Management.com.ua. URL: http://www.management.com.ua/
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Мета дисципліни – послідовне формування у студентів системи фундаментальних знань з основних теоретичних і практичних положень управління змінами.
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання знань студентів відбувається за результатами роботи на практичних заняттях, виконання модульних контрольних робіт, індивідуальних завдань і завдання для самостійної роботи, іспиту. Семестрове оцінювання проводиться на основі поточного та проміжного контролю.
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни