Дью Діллідженс

Освітня програма: Освітньо-наукова програма Облік, оподаткування та контроль

Структурний підрозділ: Економічний факультет

Назва дисципліни
Дью Діллідженс
Код дисципліни
ВБ 2.1
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПРН01. Вміти розвивати та підвищувати свій загальнокультурний і професійний рівень, самостійно освоювати нові методи роботи та знання щодо комплексного бачення сучасних проблем економіки та управління. ПРН02. Знати теорію, методику і практику формування облікової інформації за стадіями облікового процесу і контролю для сучасних і потенційних потреб управління суб’єктами господарювання з урахуванням професійного судження. ПРН04. Організовувати, розвивати, моделювати системи обліку і координувати діяльність облікового персоналу з урахуванням потреб менеджменту суб’єктів господарювання. ПРН05. Володіти інноваційними технологіями, обґрунтовувати вибір та пояснювати застосовування нової методики підготовки і надання облікової інформації для потреб управління суб’єктом господарювання.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати теоретичні та практичні основи макро- та мікроекономіки; бухгалтерського обліку та аудиту; інвестиційної та податкової політики; фінансового та трудового права; фінансової статистики, менеджменту та маркетингу; особливості функціонування окремих секторів фінансової системи; 2. Вміти оцінювати економічний стан об’єкта, аналізувати причини та наслідки змін, які відбуваються на фінансовому ринку в цілому та в інвестиційній сфері, на ринку цінних паперів та фондовому ринку, зокрема , з урахуванням ризиків та невизначених ситуацій; 3. Володіти основами математичного моделювання, прогнозування, методами економічного та фінансового аналізу, використовуючи сучасні програмні продукти інформаційних технологій фінансової аналітики.
Зміст навчальної дисципліни
Вивчення теоретико-методичних та практичних засад Дью Діллідженс – процедури незалежної перевірки щодо об’єктивного уявлення про об’єкт інвестування. Розглядаються питання щодо основних складових процедури «Дью Діллідженс» та дається їх характеристика; вивчається фінансова стратегія щодо управління інвестиційними проектами, з визначенням оцінки їх ризиків; аналізується система бухгалтерського обліку: контролю та аудиту; проводиться фінансовий аналіз з визначенням вартості капіталу, бюджетування капіталовкладень, управління грошовими коштами та консолідацією; вивчається податкова стратегія та процедура перевірка податкової звітності; розглядаються економіко-правові засади придбання об’єктів інвестування, злиття та поглинання корпорацій, стратегія Дью Діллідженс: виклики та можливості.
Рекомендована та необхідна література
1. Беннет Марк Дж., Хаген ДіркЛ. Фінансова аналітика з R. Створення комп’ютерної лабораторії для аналізу і обробки даних //Cambridge, UK : Cambridge University Press, 2016. - 376 р. 2. Бланк И.А. Управление финансовыми рисками.-К.: Ника-Центр, 2005.-600с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
До методів викладання відносятся: лекції, практичні заняття, самостійна робота. Студентам також може бути запропонована індивідуальна робота у вигляді творчих аналітично-розрахункових робіт з презентацією. Така робота може бути здійснена в команді, яка формується на основі проведення професійно-психологічних тестів щодо формування найбільш ефективних професійних команд, які працюють на результат.
Методи та критерії оцінювання
За усне опитування, дискусію можна отримати від 6 б.( min.) до 10 б. ( mах.). За розв’язування задач: відповідно від 12 б. до 20 б.; За тестування: також від 12б. до 20 б.; За модульну контрольну роботу (2 МКР): відповідно від 6 б. до 10 б. за кожну. За самостійну роботу (2 письмові роботи по 5 б. mах. кожна). Відповідно за 2 роботи: від 6 б. до 10 б. .
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра страхування, банківської справи та ризик-менеджменту
Економічний факультет