Блокчейн технології на підприємстві

Освітня програма: Освітньо-професійна програма "Економіка бізнесу"

Структурний підрозділ: Економічний факультет

Назва дисципліни
Блокчейн технології на підприємстві
Код дисципліни
ОД.22
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
5 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПРН 5. Застосовувати аналітичний та методичний інструментарій для обґрунтування пропозицій та прийняття управлінських рішень різними економічними агентами (індивідуумами, домогосподарствами, підприємствами та органами державної влади). ПРН 3. Використовувати професійну аргументацію для донесення інформації, ідей, проблем та способів їх вирішення до фахівців і нефахівців у сфері економічної діяльності. ПРН 12. Застосовувати набуті теоретичні знання для розв’язання практичних завдань та змістовно інтерпретувати отримані результати. ПРН 17. Виконувати міждисциплінарний аналіз соціально-економічних явищ і проблем в одній або декількох професійних сферах з врахуванням ризиків та можливих соціально-економічних наслідків. ПРН 21. Вміти абстрактно мислити, застосовувати аналіз та синтез для виявлення ключових характеристик економічних систем різного рівня, а також особливостей поведінки їх суб’єктів.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати зміст економічних дисциплін «Економіка підприємства» та «Менеджмент», 2. Володіти елементарними навичками публічних виступів та роботи в Excel.
Зміст навчальної дисципліни
Рекомендована та необхідна література
1. Кевін Келлі “Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє” /пер. з англ. Н.Валевська/. К: Наш формат, 2018. -304с. 2. Тапскотт Дон “Технология блокчейн: то, что движет финансовой революцией сегодня” /пер. с англ. К.Шашковой, Е.Ряхиной/. – Москва: Эксмо, 2018. – 448с. 3. Теґмарк Макс “Життя 3.0. Доба штучного інтелекту” /пер. з англ. З.Корабліна/. – К: Наш формат, 2019. -432с. 4. Шваб Клаус “Четверта промислова революція. Формуючи четверту промислову революцію” /пер. з англ. Н.Климчук, Я.Лебеденко/. Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2019. -416с. 5. Шевченко Анастасия “Диджитал Эра. Просто о цифровых технологиях”. – К.: Саммит- Книга, 2018. -457с. 6. Шмідт Ерік, Коен Джаред “Новий цифровий світ” /пер. з англ. Г.Гелів/. Львів: Літопис, 2015. -368с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Методи та критерії оцінювання
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни