Асистентська практика

Освітня програма: Програмні технології інтернет речей (Магістр)

Структурний підрозділ: Факультет інформаційних технологій

Назва дисципліни
Асистентська практика
Код дисципліни
ОК.15
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Завдання асистентської практики: отримання умінь організаторської роботи по спеціальності; отримання умінь в проведенні дослідницької роботи; отримання умінь при виконанні педагогічного навантаження; набуття здобувачами вищої освіти теоретичних знань і практичних навичок для проектування, реалізації та впровадження Інтернет речей. узагальнення і поглиблення знань з вивчених дисциплін.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне засвоєння дисциплін професійної підготовки 1-ого семестру, передбачених освітньою програмою Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності Педагогіка та психологія вищої школи Технології цифрової трансформації в освіті Наукова іноземна мова Архітектура IoT екосистем Агенто-орієнтоване моделювання та бізнес-аналітика Безпровідні сенсорні мережі та технології
Зміст навчальної дисципліни
Асистентська практика проходить на кафедрі без відриву від навчання. Підготовка здобувачів вищої освіти під час проходження практики відбувається у трьох напрямках: педагогічна підготовка – підготовка лекцій, практичних чи лабораторних занять у вигляді збірки матеріалів на основі матеріалів дисципліни закріпленого викладача та під його керівництвом з умовою дотримання авторських прав на першоджерела; практична підготовка – проведення відкритих занять, асистування викладачеві під час проведення занять; наукова підготовка – написання наукових публікацій за темами майбутньої кваліфікаційної роботи магістра. Проходження асистентської практики – це самостійна робота здобувачів вищої освіти, виконання ними поставлених задач у відповідності до сформованих завдань.
Рекомендована та необхідна література
1.Introduction to ІоТ (Cisco Networking Academy) // Електронний ресурс. Режим доступу: https://www.netacad.com. 2.IoT Fundamentals Big Data & Analytics (Cisco Networking Academy) // Електронний ресурс. Режим доступу: https://www.netacad.com. 3.John Blyler 8 Critical IoT Security Technologies // електрон. текст. дані URL: https://www.electronicdesign.com/industrial-automation/8-critical-iot-security-technologies 4.National Energy Technology Laboratory (August 2007). NETL Modern Grid Initiative —Powering Our 21st-Century Economy (PDF). United States Department of Energy 5.Office of Electricity Delivery and Energy Reliability. с. 17. 6.Pethuru Raj Anupama C. Raman The Internet of Things Enabling Technologies, Platforms, and Use Cases // електрон. книга URL: https://www.kahkeshan.com/Source/
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Консультації, самостійне опрацювання
Методи та критерії оцінювання
Підсумкова оцінка 100=40+40+20. Здача всіх складових є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. Без наявності одного з виду виконаних робіт студент до заліку НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ. До захисту практики ДОПУСКАЮТЬСЯ студенти за наявності: Заповненого щоденника практики, що містить підписи, резолюцію (бали) керівників напрямів практики та плану виконаних робіт. Позитивної рецензії закріплених керівників практики. Звіту з практики, що відповідає методичним рекомендаціям з проходження практики та звітування. Презентації, що містить інформацію про результати виконання всіх напрямів роботи.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни