Переддипломна практика

Освітня програма: Гідрогеологія

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Переддипломна практика
Код дисципліни
ОК 17
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Знати основні характеристики гідрогеологічних, інженерно-геологічних та екогеологічних умов території України; основні положення кодексу України про надра, нормативних документів та галузевих стандартів; правила техніки безпеки в галузі. Вміти застосовувати на практиці знання, отримані під час теоретичного навчання, в умовах конкретного підприємства (установи, організації); вирішувати практичні завдання, вести геологічну документацію; збирати та узагальнювати геолого-гідрогеологічну інформацію по об’єкту досліджень.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знання дисциплін загального геологічного циклу, дисциплін з гідрогеології та інженерної геології
Зміст навчальної дисципліни
Студенти ознайомляться з роботою на підприємстві чи науковій установі; з технічним оснащенням, напрямами виробничої та наукової діяльності бази практики. Навчаться аналізувати та узагальнювати зібрані геолого-гідрогеологічні матеріали, складати виробничі чи наукові звіти. Навчаться визначити актуальні проблеми, що можуть бути предметом наступних поглиблених наукових досліджень при підготовці кваліфікаційної роботи магістра.
Рекомендована та необхідна література
1. Методичні рекомендації щодо підготовки та захисту магістерських робіт для здобувачів вищої освіти за академічною кваліфікацією магістр гідрогеології / О.Є. Кошляков, О.В.Диняк, Д.Ф.Чомко - електронне видання, 2016. – 21 с. 2. Положення про стадії геологорозвідувальних робіт на підземні води (гідрогеологічні роботи). Затверджена наказом Мінекоресурсів України 16 липня 2001 р. за №260. – К., 2001. 3. Інструкція про зміст, оформлення та порядок подання до Державної комісії України по запасах корисних копалин матеріалів геолого-економічної оцінки родовищ питних і технічних підземних вод. – К.: Державна комісія України по запасах корисних копалин при Міністерстві екології та природних ресурсів України, 2003. – 57 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Самостійна робота студентів, робота на виробництві (організації, установі), складання та захист звіту
Методи та критерії оцінювання
Контроль здійснюється шляхом захисту звіту практики на засіданні кафедри гідрогеології та інженерної геології за результатами усного опитування з врахуванням: оцінки науковим керівником практики рівня самостійної теоретичної підготовки та якості звітних матеріалів; висновку керівника від бази практики; презентації зібраних матеріалів. Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку. Студент не допускається до диференційованого заліку за відсутності документів, що підтверджують проходження ним переддипломної практики або за відсутності в документах завіреного печаткою бази практики висновку керівника від виробництва
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни