Виробнича практика

Освітня програма: Оцінка землі та нерухомого майна

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Виробнича практика
Код дисципліни
ОК 30
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
- Доносити до фахівців і нефахівців інформацію, ідеї, проблеми, рішення, власний досвід та аргументацію. - Знати та застосовувати у професійній діяльності нормативноправові акти, нормативно-технічні документи, довідкові матеріали в сфері геодезії та землеустрою і суміжних галузей. - Виконувати обстеження і вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи при виконанні професійних завдань з геодезії та землеустрою. - Розробляти документацію із землеустрою, кадастрову документацію і документацію з оцінки земель із застосуванням комп’ютерних технологій, геоінформаційних систем та цифрової фотограмметрії, наповнювати даними державний земельний, містобудівний та інші кадастри. - Планувати складну професійну діяльність, розробляти і реалізовувати проєкти у сфері геодезії та землеустрою за умов ресурсних та інших обмежень.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Виробничу практику студент проходть після завершення теоретичного та практичного курсів семестрового навчання з ряду фахових дисциплін "Топографія", "Геодезія", "Основи кадастру", "Оцінка майнових комплексів", "Оцінка землі та нерухомого майна".
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика є важливою частиною навчального процесу та організується у 6 семестрі для студентів, що навчаються за освітньою програмою "Оцінка землі та нерухомого майна". Виробнича практика сприяє закріпленню та поглибленню теоретичних знань, отриманих студентами під час вивчення фахових дисциплін, набутих практичних навичок зі спеціальності, а також оволодінню сучасними методами та формами організації праці в галузі, формує у студентів професійні знання та вміння, сприяє набуттю необхідного обсягу умінь для їх практичного застосування. Проходження виробничою практики студентами під час виконання покладених на студентів обов'язків, дозволяє приймати самостійні рішення на конкретних ділянках робіт.
Рекомендована та необхідна література
1. Експертна та грошова оцінка землі: збірник законодавчих і нормативних актів. ред. В. Б. Паливода. – К. : ПАЛИВОДА А. В., 2017. ISBN 978-966-437-494-1. 2. Дехтяренко Ю.Ф., Лихогруд М.Г., Манцевич Ю.М., Палеха Ю.М. Методичні основи грошової оцінки земель в Україні. Навчальний посібник. — К. Профі, 2007. 3. Третяк А.М. Концептуальні проблеми розвитку грошової оцінки земель в Україні. К.: ІЗ УААН, 2001. 4. Драпіковський О. І., Іванова І. Б., Крумеліс Ю. В. (2015). Оцінка нерухомості. навч. посіб. Київ: ТОВ Сік Груп Україна, 424 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
виробнича практика
Методи та критерії оцінювання
Контроль здійснюється за вимогами проходження практики та передбачає представлення презентаційного матеріалу (де студенти мають продемонструвати результати роботи на виробництві), що оцінюється у 20 балів та звіт (написання та оформлення звіту, апробація фондового та картографічного матеріалів,відгуки керівників організацій) - 80 балів. Підсумкове оцінювання проводиться у формі захисту звіту.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни