Навчальна практика за спеціальністю

Освітня програма: Оцінка землі та нерухомого майна

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Навчальна практика за спеціальністю
Код дисципліни
ОК 29
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
- Знати та застосовувати нормативно-правові акти та документи, довідкові матеріали в сфері геодезії та землеустрою і суміжних галузей. - Виконувати обстеження і вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи при виконанні професійних завдань. - Обирати і застосовувати інструменти, обладнання, устаткування та програмне забезпечення, які необхідні для дистанційних, наземних, польових і камеральних досліджень у сфері геодезії та землеустрою. – Організовувати, виконувати дистанційні, наземні, польові і камеральні роботи в сфері геодезії та землеустрою, оформляти результати робіт. - Розробляти документацію із землеустрою, кадастру, документацію з оцінки земель із застосуванням комп’ютерних технологій, геоінформаційних систем та цифрової фотограмметрії, наповнювати даними державні кадастри. - Розробляти і приймати ефективні рішення щодо професійної діяльності у сфері геодезії та землеустрою, у тому числі за умов невизначеності.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
немає
Зміст навчальної дисципліни
Одним із важливих напрямків професійної підготовки майбутніх працівників є проведення навчальної практики. Навчальна практика є важливим етапом ознайомлення студентів з вибраною спеціальністю «Оцінка землі та нерухомого майна», із сучасними технологіями, що використовуються в оціночних підприємствах, отримання професійних знань та навичок, які допоможуть у формуванні основних професійних компетенцій фахівця. Основною метою навчальної практики є закріплення, поглиблення і розширення теоретичних знань, отриманих студентами під час вивчення курсу «Оцінка майнових комплексів» і «Оцінка землі та нерухомого майна». Здобуття студентами навиків самостійного виконання робіт з оцінки землі та майна і обґрунтування підходів та методів, які застосовуються для оцінки.
Рекомендована та необхідна література
1. Закон України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" від 12 липня 2001 року № 2658-III. 2. Національний стандарт № 1 "Загальні засади оцінки майна і майнових прав", затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 р. № 1440. 3. Національний стандарт № 2 "Оцінка нерухомого майна", затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. № 1442. 4. Національний стандарт № 3 "Оцінка цілісних майнових комплексів", затверджений Постановою КМ України від 29 листопада 2006 р. № 1655. 5. Національний стандарт № 4 "Оцінка майнових прав інтелектуальної власності", затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня2007 р. № 1185. 6. Методичні основи грошової оцінки земель в Україні. Навчальний посібник. Дехтяренко Ю.Ф., Лихогруд М.Г., Манцевич Ю.М., Палеха Ю.М. – к.: Профі. 2007. 7. Третяк А.М. Концептуальні проблеми розвитку грошової оцінки земель в Україні / Третяк А.М. –К.: ІЗ УААН , 2001.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Навчальна практика
Методи та критерії оцінювання
Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку (захист звіту). Диференційований залік виставляється за результатами роботи студента впродовж практики, як сума (проста або зважена) балів за систематичну роботу впродовж усього періоду проходження практики.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни