Виробнича практика за спеціалізацією

Освітня програма: Геологія (1 рівень)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Виробнича практика за спеціалізацією
Код дисципліни
ВК 17
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
2
Результати навчання
Знати: Систематизацію та обробку польових матеріалів та підготовку звітної документації. Схему виробничої структури. Вміти:Виконувати та обробляти усі види геологічних робіт у польових умовах, складати і вести польову та звітну документацію. Збирати необхідні матеріали для написання кваліфікаційної роботи бакалавра.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Опанування методами геологічного картування, основами загальної геології, палеонтології, вміло інтерпретувати геологічні матеріали дистанційного зондування Землі.
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика спрямована на одержання необхідного обсягу практичних знань та умінь для їх практичного застосування. Направлена на вирішення завдання та цільового призначення геологічної зйомки у пошуку та розвідки корисних копалин, спрямована на геологічну вивченість району та визначення осадової товщі гірських порід, навички застосування дистанційного зондування Землі та дешифровка знімків з подальшою геологічною інтерпретацією, обробку геофізичних та гідрогеологічних результатів досліджень, володіння методами картування, проведення оцінки родовищ корисних копалин та ін. Зібрані та оброблені матеріали є безпосередньо частиною кваліфікаційної роботи бакалавра.
Рекомендована та необхідна література
1. Організація та проведення геолого-зйомочних робіт і складання та підготовка до видання Геологічної карти України масштабу 1: 50 000 (1:25 000), (2002). Інструкція. Департамент геології та використання надр Міністерства екології та природних ресурсів України. К.:Видавничий центр УкрДГРІ, глави 1-7, 204. 2. Шевчук В.В., Кравченко Д.В. Методичні вказівки з навчальної практики з геологічного картування та геофізичних методів. Частина ІІ. Складання звіту про навчальну практику з геологічного картування та геофізичних методів. – http://www.geol.univ.kiev.ua/lib/Metod_Pract_2.doc. 3. Лукієнко О.І., Вакарчук С.Г., Кравченко Д.В. (2015). Структурно-парагенетичний аналіз (на тектонофаціальній основі). Монографія. Кн.1. Епізона.К.: ВПЦ «Київський університет», 276.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Польові та камеральні роботи на виробництві, самостійна робота студента.
Методи та критерії оцінювання
Результати навчальної діяльності студентів оцінюються за 100 бальною шкалою. Підсумкове оцінювання проводиться у формі диференційованого заліку з максимальною оцінкою 40 балів, рубіжна оцінка 24 бала що в себе включає захист звітів у представлені презентації матеріалів та оцінка за польові та камеральні роботи у 60 балів. Диференційований залік виставляється за результатами роботи студента, як сума (проста або зважена) балів за систематичну роботу впродовж усього періоду проходження виробничої практики і є обов'язковим
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни