Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності. Редакція 2022

Освітня програма: Метеорологія. Магістр.

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності. Редакція 2022
Код дисципліни
ОК 7.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Вміти спілкуватися з фахівцями та експертами різного рівня інших галузей знань, у тому числі в міжнародному контексті, в глобальному інформаційному середовищі (ПРН-3). Розробляти, керувати та управляти проектами в метеорології та кліматології, оцінювати і забезпечувати якість робіт (ПРН-4). Планувати і здійснювати наукові експерименти, писати наукові роботи за фахом (ПРН-5). Знати основні принципи управління підприємств сфери природокористування, їхньої організації, виробничої та організаційної структури управління (ПРН-8). Демонструвати здатність до адаптації та дії в новій ситуації, пов’язаній з роботою за фахом, вміння генерувати нові ідеї в області наук про Землю (ПРН-10).
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
навчальна дисципліна «Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності» базується на знаннях, отриманих студентами під час вивчення навчальних дисциплін «Філософія», «Основи наукових досліджень», «Вступ до університетських студій», «Основи правознавства».
Зміст навчальної дисципліни
програма навчальної дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності» складається з трьох змістових модулів: а). Методологія наукових досліджень. б). Загальна організація наукових досліджень. в). Основи інтелектуальної власності.
Рекомендована та необхідна література
1. Добронравова І. С., Білоус Т. М., Комар О. В. Новітня західна філософія / І. С. Добронравова, Т. М. Білоус, О. В. Комар. – К., 2008. 2. Добронравова І. С., Сидоренко Л. І. Філософія та методологія науки / І. С. Добронравова, Л. І. Сидоренко. – К., 2008. http://www.philsci.univ.kiev.ua 3. Кримський C. Б. Запити філософських смислів / С. Б. Кримський; Під сигнатурою Софії. – К. : Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», 2008, 718 с. – С. 444 – 717.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, семінари, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
У курсі передбачено 2 змістовні частини. Заняття проводяться у вигляді лекцій та семінарських занять. Завершується дисципліна – заліком. Упродовж семестру, після завершення відповідних тем, проводяться тематичні письмові контрольні роботи із відкритими питаннями. - семестрове оцінювання здійснюється за модульно-рейтинговою системою. У змістовий модуль 1 (ЗМ1) входять теми 1 - 3, у змістовий модуль 2 (ЗМ2) – теми 4 - 5. а у змістовий модуль 3 (ЗМ3) - теми 6 – 7. Обов’язковим для іспиту є написання контрольних робіт за ЗМ, вивчення всіх семінарських тем.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни