Іноземна мова для академічних цілей (1-й семестр)

Освітня програма: Гідрологія та інтегроване управління водними ресурсами

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Іноземна мова для академічних цілей (1-й семестр)
Код дисципліни
ОК.07
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
говоріння діалогічне мовлення: - спілкуватись доволі ефективно в конструктивних ситуаціях та коротких бесідах за умови, що співрозмовник допоможе в разі необхідності; - ставити запитання і відповідати на запитання, обмінюватись думками на теми, що вивчаються; монологічне мовлення: - розповісти історію або описати предмет у вигляді короткої серії простих фраз та речень на зразок списку; - робити дуже короткі, підготовлені висловлення, зміст яких передбачений і зрозумілий для слухачів, що готові до комунікативної співпраці; письмо: - писати короткі, прості записки та повідомлення, пов’язані з темами, що вивчаються; - писати дуже прості особисті листи з висловленням вдячності та вибаченням;
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Оперувати знаннями, навичками та вміннями на мінімально достатньому рівні В1 згідно CEFR. Анотація навчальної дисципліни: Навчальна дисципліна «Іноземна мова для академічних цілей» для студентів географічного факультету є складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», галузі знань 10 Природничі науки, спеціальності 103 – Науки про Землю, освітньої програми «Гідрологія та інтегроване управління водними ресурсами». Дисципліна є обов’язковою.
Зміст навчальної дисципліни
Програма курсу передбачає вирішення таких завдань: • переорієнтувати студентів у психологічному плані на сприйняття іноземної мови як зовнішнього джерела інформації й засобу комунікації; • підготувати студентів до природної комунікації в усній і письмовій формах за фахом; • навчити студентів вбачати в англійській мові засіб одержання, розширення і поглиблення системних фахових знань, а також засіб самостійного підвищення своєї професійної кваліфікації; • розкрити перед студентами потенціал англійської мови як можливості розширення власних мовних, мовленнєвих, лінгвосоціокультурних та інших компетенцій зі спеціальності • сприяти в оволодінні студентами таких компетенцій: К04. Здатність працювати в міжнародному контексті. К16. Знання основних сучасних положень фундаментальних наук стосовно походження, розвитку та будови Всесвіту, здатність їх застосовувати для формування світоглядної позиції.
Рекомендована та необхідна література
1. Мизин Т.О., Шевченко О.К. Англійська мова для географів (English for Geography Scientists). – Київ: ВПЦ «Київський університет», 2016. – 144 с. 2. Шевченко О.К. Англійська мова для географів (English for Geography Scientists). – Київ: ВПЦ «Київський університет», 2017. – 140 с. 3. Dooley Jenny, Evans Virginia. New Round-Up 6. – Pearson Education Limited. – 2011. - 256 p. 4. Murphy, Raymond. English Grammar in Use.- Cambridge University Press, 2012. – 380 p. – ISBN 978-0-521-18906-4 5. Vince, Michael. Macmillan English Grammar in Context: Intermediate. – Macmillan, 2008. – 208 p. – CD-ROM – ISBN 978-1-4050-7144-4
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практичне заняття Фронтальна / групова та індивідуальна співбесіда Завдання для самостійної роботи студентів Тест
Методи та критерії оцінювання
Підсумкове оцінювання в І семестрі (у формі заліку). Залік виставляється за результатами роботи студента впродовж усього семестру і не передбачає додаткових заходів оцінювання для успішних студентів.
Мова викладання
Англійською

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра іноземних мов природничих факультетів
Навчально-науковий інститут філології