Сучасні методи лікування при змінах в системі гемостазу

Освітня програма: Медицина (українська мова навчання)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Назва дисципліни
Сучасні методи лікування при змінах в системі гемостазу
Код дисципліни
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
9 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
Збирати інформацію про загальний стан пацієнта... Призначати та аналізувати додаткові (обов'язкові та за вибором) методи обстеження... Встановлювати остаточний клінічний діагноз шляхом прийняттяобгрунтованого рішення та логічного аналізу... Визначити необхідний режим праці та відпочинку при лікуванні хворих... Визначати необхідну дієту при лікуванні хворих...
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування та вміння самостійно застосовувати для рішення конкретних науково-практичних задач знання з навчальних дисциплін «Медична біологія», «Біологічна та біоорганічна хімія», «Анатомія людини», «Гістологія, цитологія та ембріологія», «Фізіологія», «Мікробіологія, вірусологія та імунологія», «Патоморфологія», «Патофізіологія», «Фармакологія», «Пропедевтика внутрішньої медицини», «Пропедевтика педіатрії», «Загальна хірургія», «Фармакологія», «Загальна хірургія», «Неврологія», «Психіатрія і наркологія», «Педіатрія з дитячими інфекційними хворобами», «Внутрішня медицина», «Клінічна хірургія з курсом анестезіології та реаніматології», «Акушерство та гінекологія». Вміння працювати з науковою та науково-методичною літературою. Володіння елементарними навичками системного аналізу.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна "Сучасні методи лікування при змінах в системі гемостазу" надає можливість студентам опанувати знання вміння та практичні навички, які надають можливість фахівцеві швидко та правильно зорієнтуватися в ситуаціях при наявності у пацієнтів гематологічної патології та інших невідкладних станів, уникнути фатальних помилок або втрати часу та здійснити першочергові кроки, які врятують життя людині і/або стануть добрим підгрунтям для її успішного лікування у стаціонарі.
Рекомендована та необхідна література
Бульда В. І., Родіонова І. О., Дземан Н. А. Назва : Гематологічні захворювання в клінічній практиці. Київ: Видавничий дім Медкнига, 2023.196 с. Вибрані лекції з лабораторної медицини. — Ч. ІІ. Загально-клінічні та цитологічні дослідження /Лаповець Л.Є., Порохнавець Л.Є., Андрушевська О.Ю., Бойків Н.Д., Лебедь Г.Б. та ін. — Львів: Ліга-Прес, 2011. — 278 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекцій. Практичні заняття. Консультації. Самостійна робота.
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: Проміжний контроль. Підсумковий контроль. Презентації / доповіді. Усні відповіді / доповнення. Оцінювання виконання практичних завдань. Підсумкове оцінювання: у формі заліку
Мова викладання
українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра Внутрішньої медицини
Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”