Практика з дослідження радіоелектронних пристроїв телекомунікацій (5 семестр)

Освітня програма: Інформаційна безпека телекомунікаційних систем і мереж

Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Назва дисципліни
Практика з дослідження радіоелектронних пристроїв телекомунікацій (5 семестр)
Код дисципліни
ВБ 2.13
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
5 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
2
Результати навчання
Опанування студентами практичних навичок дослідження та налаштування телекомунікаційних мережевих пристроїв. А також, отримання досвіду налагодження кінцевих пристроїв та роботи з контрольно-вимірювальними приладами.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Практика з дослідження радіоелектронних пристроїв телекомунікацій передбачає попереднє опанування студентами курсу «Компонентна база радіоелектронних засобів». Додаткові вимоги: мати базові навички користування ПК.
Зміст навчальної дисципліни
Знайомство з «Packet Tracer» та основні засади роботи з ним. Підключення до веб-сервера за допомогою IP. Знайомство із роботою концентратора “Hubs and switches”. Розгляд пакетів ICMP. Посередницький пристрій як кінцевий пристрій. Топологічна орієнтація та побудова малої мережі. Виконання індивідуального завдання.
Рекомендована та необхідна література
1) https://www.netacad.com/courses/packet-tracer. 2) Implementing and Administering Cisco Solutions: 200-301CCNAExam Guide Copyright © 2020 Packt Publishing. ISBN 978-1-80020-809-4 – Birmingham B32PB, UK. 1212 p.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практика з дослідження радіоелектронних пристроїв телекомунікацій передбачає побудову та налаштування локальних телекомунікаційних мереж та дослідження їх роботи.
Методи та критерії оцінювання
Практика поділяється на два змістових модулі. У першому, студенти навчаються роботі з програмним застосунком «Packet Tracer». Максимальна оцінка, яку вони отримують на перший модуль, становить - 30 балів. У другому змістовому модулі, студенти отримують індивідуальне завдання побудови OSI рівня мережі. Робота мережі демонструється викладачу та готується короткий звіт. Максимальна оцінка за другий змістовий модуль - 70 балів. Загальна оцінка за практику (залікова оцінка) є сумою оцінок за два змістових модулі.
Мова викладання
Українська