БАКАЛАВРСЬКА РОБОТА

Освітня програма: Прикладна фізика, наноелектроніка та комп’ютерні технології

Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Назва дисципліни
БАКАЛАВРСЬКА РОБОТА
Код дисципліни
ОК 33
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
11
Результати навчання
Студент повинен знати сучасний стан відповідного розділу в галузі прикладної фізики, що відповідає темі роботи бакалавра; теоретичні та прикладні знання, а також практичні відомості за напрямком роботи бази практики; дослідницькі методи та експериментальні методики прикладної фізики, використані в роботі. Студент повинен вміти робити аналітичний огляд науковотехнічної літератури, в т.ч. періодичних фахових видань англійською мовою на задану тему в галузі прикладної фізики; виконувати прикладні дослідження та дотичну до них фахову інженерну роботу; формулювати висновки за результатами прикладної дослідницької роботи.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Дипломна робота виконується на завершальному етапі навчання після вивчення обов’язкових та вибіркових компонент освітньої програми та спирається на результати їх вивчення. Особлива увага приділяється освітнім компонентам, пов’язаним з розвитком практичних навичок – курсової роботи та науково-виробничої практики. Індивідуальна освітня траєкторія студента реалізується шляхом вибору теми дипломної роботи, яка пов’язана з вибірковими компонентами освітньої програми, обраними здобувачем
Зміст навчальної дисципліни
Бакалаврська робота є видом самостійної творчої роботи здобувача на заключному етапі навчання. Тема роботи повинна відповідати актуальним проблемам спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали», орієнтуватись на підготовку висококваліфікованого спеціаліста для виконання задач в галузі прикладної фізики, а саме науково-прикладних та науково-практичних досліджень, що забезпечують розвиток галузі реального виробництва високотехнологічних елементів, пристроїв та систем, а також процес їхньої розробки, та аналітично-діагностичного супроводу процесів їх серійного виробництва.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Тема дипломної роботи для кожного здобувача вищої освіти визначається та затверджується кафедрою до початку її виконання, вона повинна відповідати загальному спрямування освітньої програми в галузі прикладної фізики. Наукове керівництво бакалаврською роботою є персоналізованим, тобто для кожного із здобувачів для його виконання призначається конкретний керівник Виконання дипломної роботи є самостійною роботою здобувача, але він має право на консультування керівником та (за потреби) іншими науково педагогічними співробітниками Повністю оформлена дипломна робота подаються здобувачем на кафедру у термін, не пізніше ніж за два тижні до дня захисту в Екзаменаційній комісії.кафедри.
Методи та критерії оцінювання
У звіті з бакалаврської роботи повинні бути висвітлені питання, які були вивчені за період виконання, включаючи огляд літератури за тематикою роботи, опис експериментальних установок або теоретичних моделей, отримані результати та їхній аналіз. Захист дипломної роботи складається з двох етапів. Першим етапом є попередній захист на засіданні кафедри. Другий етап є публічним захистом на засіданні Екзаменаційної комісії). Обидва етапи захисту відбуваються за однаковою процедурою, основою якоїза є доповідь здобувача вищої освіти. Кафедра на своєму засіданні виставляє попередню оцінку і допускає роботу до захисту. Оцінку кафедри разом з оцінками керівника та рецензента може враховувати Екзаменаційна комісія, яка і виставляє підсумкову оцінку. Для оцінювання бакалаврської роботи використовується бально-рейтингова система оцінювання знань студентів за 100-баловою національною шкалою.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни